Meble pracownicze powinny przede wszystkim służyć pracownikom. Muszą być nie tylko funkcjonalne, ale także ergonomiczne. Jest to szczególnie istotne, kiedy pracownicy spędzają przy nich mnóstwo czasu. Ważna jest aranżacja całego wnętrza, tak by atmosfera sprzyjała efektywnej pracy oraz pozytywnej aurze. Trzeba pamiętać o tym, że dobrze rozplanowana przestrzeń, pomaga w komunikacji między pracownikami oraz integruje zespół. To z kolei wpływa na sprawniejsze wykonywanie codziennych zadań i obowiązków. Również wygląd mebli pracowniczych nie jest bez znaczenia. Powszechnie panujące trendy, kreują obecnie modę na nowoczesne wzornictwo i jasną kolorystykę. Jednak najważniejsze jest to, by meble pracownicze były dostosowane do potrzeb i charakteru danej firmy. Estetyczny, profesjonalny wygląd, skrojony na miarę jest doskonałą wizytówką każdej szanującej się marki.

Meble pracownicze

Nasza oferta mebli pracowniczych obejmuje zarówno wygodne biurka, stoły konferencyjne, stoliki kawowe, szafki i regały oraz różnego rodzaju inne akcesoria, przydatne w wyposażeniu biura. Jesteśmy w stanie umeblować gabinety, biura, recepcje, pracownie oraz sale konferencyjne. Nasza oferta jest na tyle zróżnicowana, że z pewnością każdy klient znajdzie coś dla siebie. Ergonomiczność oraz ponadczasowe wzornictwo zapewniają gwarancję zadowolenia.

Jeżeli poszukujemy niebanalnych rozwiązań konstrukcyjnych, warto zainteresować się linią MIXT PRO z naszej kolekcji. Zestawy te zostały zaprojektowane z myślą o dobrej organizacji przestrzeni, przy zachowaniu wszelkich zasad ergonomii. Każde stanowisko z tymi meblami, nabierze unikalnego charakteru, a mnogość opcjonalnych dodatków, pomoże w pracy każdemu pracownikowi.

Wygodne meble pracownicze

Wygodne meble pracownicze

Jeżeli szukamy odpowiednich mebli do biura typu open-space, warto postawić na linię SIMPLIC lub MIXT. Obie kolekcje posiadają bryły o wyjątkowo elastycznym charakterze, które łatwo układać w systemy. Możliwość ich łączenia i modyfikacji, nie stanowi żadnego problemu. Sprawdzą się one w nietypowych wnętrzach, salach konferencyjnych oraz wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona i trzeba zastosować wieloosobowe stanowiska. Zarówno seria SIMPLIC jak i MIXT są atrakcyjne nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim użytkowo. Można je układać w systemy szeregowe oraz indywidualnie dopasowywać. Szeroka gama kolorystyczna oraz duży wybór materiałów wykończeniowych, dopełniają tylko tą ofertę.

Uniwersalne meble pracownicze

Z kolei jeśli szukamy uniwersalnych mebli pracowniczych, to ciekawą propozycją będzie na pewno seria PROXY oraz G4. Oba rozwiązania idealnie wkomponowują się w każdą przestrzeń biurową. Potrzeby pracowników zostaną zaspokojone i to w nowoczesnym, prostym wydaniu. Meble te można dostać w neutralnych, naturalnych barwach, a rozwiązania typu ścianki działowe, czy wbudowane mediaporty, pozwalają dowolnie komponować biurowe wnętrza. Pomaga w tym także liczny wybór poszczególnych elementów: typu szafki, regały i kontenery.

Klasyczną aranżację zapewnią meble pracownicze z linii AXUS oraz NEO. Łączą one prosty styl z oryginalnym wyglądem. Wzornictwo klasyczne wcale nie musi oznaczać nudy i banalności. System AXUS idealnie sprawdzi się nie tylko w gabinetach, ale także można nim wyposażyć sale konferencyjne oraz recepcje. Jakość poszczególnych elementów, solidność oraz funkcjonalność z pewnością posłużą na lata. Z kolei metalowe dodatki w linii NEO pomogą nadać naszemu wnętrzu, nieco bardziej indywidualnego charakteru.

Jeśli jednak w meblach pracowniczych interesuje nas bardziej nowoczesne wzornictwo to warto bliżej przyjrzeć się serii FF. Meble te zostały tak zaprojektowane, by bez problemu pracownik mógł swobodnie zmodyfikować do swoich potrzeb, własne stanowisko pracy. Możliwość regulacji wysokości, kółka montowane pod meblami, tylko w tym pomagają. Natomiast metalowe stelaże stołów, dodatkowo dodają wnętrzom większej świeżości i nowoczesnego sznytu.