Każde biuro trzeba jakoś zaaranżować, a jego przestrzeń wyposażyć. Chodzi tu w głównej mierze o zakup potrzebnego sprzętu, do wykonywania pracy oraz oczywiście mebli biurowych. Bez tych dwóch czynników, nie da się funkcjonować w biurze.

Zarówno sprzęt, czy to komputerowy, czy multimedialny, tak jak meble biurowe powinien cechować się nie tylko znaczną funkcjonalnością, ale i jakością. Te właśnie czynniki wpływają na ogólne wrażenie i postrzeganie firmy. Jeśli postawimy na sprzęt i wyposażenie kiepskiej jakości, które po pewnym czasie i tak trzeba będzie wymienić, może to mieć wymierny wpływ na odbiór naszej marki. Wizytówką firmy są nie tylko jej produkty i działania, ale również jej siedziba, w tym także biura. Warto więc postawić na dobre jakościowo produkty, które posłużą na lata, ale także stworzą wrażenie profesjonalizmu i poważnego podchodzenia do biznesu.

Biuro musi być zaprojektowane w sposób przemyślany, tak by przestrzeń była funkcjonalna, ale jednocześnie uporządkowana. Pomieszczenie powinno stwarzać optymalne warunki do pracy, tak by pracownicy z przyjemnością tu przychodzili. W końcu w pracy spędza się lwią część doby.

Meble biurowe – co wybrać?

Można oczywiście skorzystać z profesjonalnych usług i zlecić zaprojektowanie całego biura. Taką kompleksową usługę firma AR-TEAM również umożliwia. Albo samemu postarać się urządzić dobre, funkcjonalne i przyjazne miejsce do pracy.

Jak wiadomo do biura potrzebne będą biurka, krzesła, fotele biurowe, szafy oraz regały. Aby całość była urządzona w jednym stylu, warto postawić na meble w jednym wzorze. Zestawy takie znajdziecie Państwo wśród mebli pracowniczych firmy AR-TEAM. Oferta nasza ma konkretne linie produktów, gdzie można skomponować całe wyposażenie biura w jednym stylu. Wygląda to nie tylko bardziej profesjonalnie, ale także elegancko, niż biurka i szafy – każda w innym wzorze. Dzięki systemom mebli pracowniczych, bez problemu dostosujemy wyposażenie do charakteru i przestrzeni każdego biura. Mamy propozycje zarówno klasyczne i proste, jak i idące z duchem czasu, bardziej nowoczesne. Każda z nich jest w stanie nadać indywidualny charakter dowolnemu wnętrzu. Wszystkie nasze meble są nie tylko funkcjonalne, ale i ergonomiczne, co w dzisiejszych czasach jest chyba najważniejsze.

Gabinet domowy MIXT

Gabinet domowy MIXT

Meble do biura każdego rodzaju

Nasza kompleksowa oferta obejmuje także wyposażenie gabinetów prezesów oraz osób na wyższym szczeblu władzy. Dla nich zostały przygotowane propozycje mebli gabinetowych, o wyższym standardzie i bardziej ekskluzywnym wyglądzie. Nadają one większego prestiżu każdemu wnętrzu i wpływają na wizerunek firmy. Różnorodność naszych mebli jest w stanie oddać charakter i osobowość użytkownika, dlatego w ofercie mamy zarówno produkty w prostym, klasycznym (kolonialnym) stylu, jak i nieco bardziej modernistyczne bryły. Meble gabinetowe są skierowane do osób nawet tych najbardziej wymagających. Spełniają one wszystkie wymagane normy, także te dotyczące naszego zdrowia i bezpieczeństwa. Przy czym wyglądają niezwykle dostojnie i luksusowo.

Jeśli nasza firma będzie urządzać konferencje, trzeba zadbać również o wyposażenie na tego typu spotkania. Firma AR-TEAM proponuje także systemy modułowe mebli konferencyjnych, które można dowolnie zestawiać i montować. Zaletą tego typu mebli jest ich niezbyt duży ciężar, co ma znaczenie podczas przestawiania i transportu oraz szeroki wachlarz możliwości ustawień. Różne materiały oraz wykończenia pozwalają bezproblemowo dostosować ich wygląd do każdego pomieszczenia. Oferujemy przy tym także duży wybór krzeseł konferencyjnych. Zostały one zaprojektowane z myślą o konferencjach i zebraniach, więc cechują się dużą wygodą, ale i ergonomicznością.

Także w temacie foteli i krzeseł biurowych mamy do zaproponowania szereg fantastycznych modeli, skrojonych na potrzeby każdego klienta, w różnym przedziale cenowym. Od prostych, minimalistycznych modeli, przez bardziej nowoczesne propozycje wygodnych siedzisk, dla pracowników, które posłużą im na lata. Dbając przy tym, o prawidłową postawę podczas siedzenia, dzięki regulowanym, poszczególnym częściom. Mamy przygotowaną także ofertę dla kadry kierowniczej. Obszerne fotele biurowe, godne niejednego prezesa, czy eleganckie krzesła obrotowe, z pewnością zadowolą najbardziej wybredne charaktery. Idealnie wyprofilowane, odznaczają się nie tylko wygodą, ale umożliwiają komfortową pracę, przy podejmowaniu ważnych decyzji. Mnogość wykończeń gwarantuje dopasowanie do każdego stylu.

Fotel biurowy

Fotel biurowy

Firma AR-TEAM to także producent szaf biurowych, służących do przechowywania wszystkich dokumentów. W ofercie mamy nie tylko klasyczne zamykane szafy, ale i pojemne regały, skrojone np. pod wymiar segregatorów. Umożliwiają one łatwy dostęp do akt i kartotek, przy czym duża paleta wykończeń oraz frontów, pozwala dopasować nasze szafy do każdego wnętrza. Wśród wielu modeli mamy także szafy metalowe, wyróżniające się swoją wytrzymałością i solidnością. Chronią one powierzoną do nich zawartość przed ewentualnymi katastrofami, typu pożar czy włamanie. Przy czym ich estetyka nie zawodzi, gdyż są wykonane z najwyższą dbałością i starannością. Firma AR-TEAM oferuje także możliwość zamówienia mebli na wymiar, kiedy wnętrze jest nietypowe, lub zwyczajnie trudno ustawne.

W niektórych firmach jest także recepcja, na wejściu. W naszej ofercie więc nie mogło zabraknąć lad recepcyjnych, które są wystawione frontem do klienta. To właśnie w tym miejscu klient styka się po raz pierwszy z naszą firmą. Dobrze więc, by niejako nasza wizytówka prezentowała się godnie. Firma AR-TEAM proponuje lady recepcyjne przykuwające uwagę, dzięki eleganckiemu wzornictwu oraz nowoczesnym rozwiązaniom. Warto zadbać także o miejsce, w którym klient będzie mógł w spokoju czekać. Aranżację małej poczekalni, czy też miejsca spoczynkowego dla potencjalnych partnerów biznesowych, umożliwią nasze meble tapicerowane. Wśród nich znajdziemy nie tylko wygodne kanapy i sofy, ale także fotele i systemy siedzisk. Najwyższa jakość ich wykonania zapewni, długie użytkowanie, a wybór kolorystyki obić dostosuje się do wystroju i charakteru naszej firmy.

Lady recepcyjne biurowe

Lady recepcyjne biurowe

Jeśli urządzamy biuro typu open-space, to z pewnością potrzebować będziemy także ścianek działowych. Umożliwiają one kształtowanie przestrzeni w dowolny sposób, tak by każdy pracownik miał choć kawałek prywatności. Prosta konstrukcja oraz łatwość montażu gwarantują komfort i estetykę w każdego biura.