Meble pracownicze

Nowoczesne meble pracownicze pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca w pomieszczeniach biurowych, a dodatkowo zapewniają odpowiednio dużą przestrzeń do komfortowej pracy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź naszą ofertę w AR-TEAM!
meble pracownicze ar-team

HEBE uniwersalne meble biurowe

System HEBE zawiera kompletną gamę mebli do biura. Pozwala na spójną wizualnie aranżację każdej przestrzeni od recepcji, przez openspace (również z podziałem na boksy) do gabinetu…

meble pracownicze ar-team

NOTER nowoczesne meble biurowe

NOTER to system do nowoczesnego biura. Pozwala na budowę wieloosobowych stanowisk typu bench, z dużą gamą akcesoriów porządkujących biurko.
Jego prosta elegancja śietnie sprawdzi się w nowoczesnym gabinecie

meble pracownicze ar-team

h2O meble z powłoką antybakteryjną

System mebli h2O – Health to Office, z unikalną powłoką antybakteryjną usuwającą 99,99% mikroorganizmów dba o higienę miejsca pracy. Biurka z elektryczną regulacja wysokości zapobiegają bólom kręgosłupa.
Wiele zastosowanych rozwiązań poprawia ergonomię pracy osób  poruszających się na wózkach inwalidzkich.

ergonomiczne biurka z elektryczną regulacją wysokości do pracy stojącej

Biurka z regulacją wysokości

Biurka z elektryczną regulacją wysokości umożliwiają zmianę wysokości biurka za pomocą przycisków. Zmiana pozycji w trakcie pracy zapobiega znużeniu, bólom pleców i innym schorzeniom. Biurka do pracy stojącej to jedno z najbardziej ergonomicznych rozwiązań – przecież ludzie nie ewoluowali do siedzenia.

meble pracownicze ar-team

MIXT PRO

MIXT PRO to linia biurek pracowniczych i akcesoriów będąca uzupełnieniem popularnej i cenionej kolekcji mebli pracowniczych MIXT. Punktem wyjścia dla jej stworzenia były doświadczenia i oczekiwania samych użytkowników, co znacząco wpłynęło na funkcjonalność poszczególnych elementów. Przy zachowaniu najważniejszych zalet mebli…

meble pracownicze ar-team

SIMPLIC

System mebli SIMPLIC do open-space.     System SIMPLIC to wieloelementowa linia mebli pracowniczych o wyjątkowo elastycznym zastosowaniu dzięki prostej, uniwersalnej formie i możliwości komponowania w różnorodne układy. To sprawia, że meble biurowe SIMPLIC stają się wyposażeniem idealnym do wszelkiego…

meble pracownicze ar-team

MIXT

Meble MIXT do open-space   Nowoczesne biuro wymaga funkcjonalnych i dostosowanych do wymagań użytkowników mebli. Nieszablonowe rozwiązania konstrukcyjne, szerokie możliwości w zakresie łączenia i modyfikacji stanowisk oraz atrakcyjny design umożliwiający stworzenie spójnej aranżacji to podstawowe wyznaczniki, którymi powinniśmy się kierować przy…

meble pracownicze ar-team

PROXY

Meble biurowe PROXY   Czasy, gdy wspólne biuro było przestrzenią o ustandaryzowanym wyglądzie, dawno już minęły. Dziś liczy się elastyczność i uniwersalność rozwiązań, która pozwoli na przystosowanie aranżacji do zróżnicowanych i zmieniających się w czasie potrzeb pracowników i przedsiębiorstwa. Przykładem…

meble pracownicze ar-team

FF

Meble pracownicze FF>>   Czy połączenie najwyższego komfortu pracy i nowatorskiego rozwiązania zapewniającego wygodę jest możliwe w segmencie mebli pracowniczych? Otóż tak,  system FF>> jest tego najlepszym przykładem. Koncepcja elastycznego systemu umożliwia użytkownikowi bardzo łatwą modyfikację oraz na swobodne organizowanie swojego…

meble pracownicze ar-team

G4

Funkcjonalny system mebli pracowniczych   Meble pracownicze G4, to prosty i bardzo funkcjonalny, nieskomplikowany i wyglądający efektywnie system mebli, idealnych jako rozwiązanie do biur i sal konferencyjnych. Meble charakteryzują się stabilną i wytrzymałą konstrukcją, dzięki której meble mogą być często…

meble pracownicze ar-team

AXUS

Meble pracownicze AXUS   Klasyczna aranżacja miejsca pracy i spotkań nie musi oznaczać przestrzeni pozbawionej charakteru. Meble pracownicze i konferencyjne z linii AXUS z powodzeniem łączą prostotę z oryginalnością, stając się podstawą funkcjonalnego i estetycznego wnętrza. Z pomocą biurek w…

meble pracownicze ar-team

NEO

Meble pracownicze NEO   Łączenie różnych koncepcji w branży meblowej nie jest niczym nowym. Jednak połączenie wyjątkowego komfortu, niezwykłej prostoty rozwiązań oraz optymalności pod względem wykorzystania powierzchni biurowej daje niekiedy niesamowite efekty. Meble pracownicze systemu NEO są tego typu przykładem.…

Innowacyjne systemy mebli pracowniczych dostępne w naszej ofercie AR-TEAM to gwarancja komfortu pracy, funkcjonalności oraz ergonomiczności. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, możesz zamówić idealne meble pracownicze do takich pomieszczeń, jak:

 • gabinety,
 • sale konferencyjne,
 • pracownie techniczne,
 • recepcje i indywidualne biura,
 • przestrzeń open space.

Można powiedzieć, że meble pracownicze nowoczesne lub klasyczne są wręcz niezbędne, aby przystosować pomieszczenia biurowe do wygodnej i ergonomicznej pracy. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą AR-TEAM, a wspólnie na pewno wybierzemy doskonałe meble pracownicze, które w 100% spełnią Twoje oczekiwania. 

Meble pracownicze do biura – dlaczego warto zainwestować w takie wyposażenie wnętrz firmowych?

Jest wiele powodów, dla których warto zainwestować w profesjonalne i wytrzymałe meble pracownicze. To przede wszystkim takie wyroby meblarskie, jak: biurka, blaty, półki, szafki i wiele innych akcesoriów, które ułatwiają poprawne zaaranżowanie powierzchni biurowej. Oto kilka korzyści, wynikających z zakupu mebli pracowniczych do swojej firmy:

 • oszczędność miejsca w pomieszczeniach biurowych,
 • poprawa ergonomii pracy na co dzień,
 • utrzymanie korzystnej atmosfery, która poprawia wydajność pracowników,
 • wytrzymałość mebli na lata, co nie generuje dodatkowych koszów wymiany wyposażenia biura.

Wybierając sprawdzone meble pracownicze od AR-TEAM, nie musisz martwić się praktycznie o nic. Doskonałe, modułowe rozwiązania umożliwiają zaaranżowanie powierzchni biurowej tak, aby korzystnie wpływała na wydajność pracy współpracowników, a także pozytywną atmosferę nawet w trakcie wielogodzinnego dnia pracy.

Głównym powodem opłacalności zainwestowania w meble pracownicze jest możliwość utrzymania ergonomii oraz funkcjonalności urządzonych powierzchni biurowych. Jeśli zależy Ci na maksymalnej estetyce biura lub odświeżeniu dotychczasowej aranżacji, koniecznie skontaktuj się z nami. W AR-TEAM pomożemy Ci wybrać jak najkorzystniejsze rozwiązania dla swojej firmy.

Meble pracownicze w ofercie AR-TEAM – jakie warto wybrać?

Polecamy kilka serii mebli pracowniczych, które można znaleźć w naszej ofercie na stronie AR-TEAM. Dla naprawdę wymagających osób, które są odpowiedzialne za zorganizowanie przestrzeni biurowej, polecamy takie serie, jak:

 • HEBE – to najbardziej uniwersalna kolekcja mebli biurowych, dzięki której zaaranżujesz całe biuro. Styl biura podkreślą stelaże metalowe — możesz wybrać aż z czterech wariantów! Meble pracownicze HEBE to również kontenery podbiurkowe, szafki cargo oraz ścianki międzybiurkowe — na pewno znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.
 • MIXT – to innowacyjna linia biurek pracowniczych, które charakteryzują się minimalistycznym designem oraz funkcjonalnością. Te biurka spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających pracowników, gwarantując wysoki poziom ergonomii i komfortu pracy.
 • SIMPLIC – prostota i funkcjonalność to główne cechy tej serii mebli pracowniczych. Warto je wybrać do przestrzeni typu open space, aby zapewnić zespołowi komfort pracy i możliwość swobodnego prowadzenia rozmów pomiędzy sobą.
 • NOTER – to nowoczesna linia mebli pracowniczych, które nadają się do stanowisk typu bench. Możesz wybrać te meble wraz z kompletem funkcjonalnych akcesoriów biurowych, które znacznie ułatwiają organizację pracy w gabinecie.
 • h2O – to meble wyposażone w powłokę antybakteryjną, która usuwa nawet do 99,9% mikroorganizmów i bakterii z powierzchni blatu roboczego. W dzisiejszych czasach to możliwie najlepszy wybór, w celu zapewniania idealnego poziomu ochrony pracowników przed zakażeniami bakteryjnymi.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą mebli pracowniczych nowoczesnych, które wpływają korzystnie nie tylko na estetykę biura, ale i wydajność poszczególnych zespołów pracowników w firmie.

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

meble pracownicze ar-team