Meble Pracownicze HEBE

meble pracownicze do biura biurko i kontener jasne na stelażu metalowym niska szafka na akta

Jeśli potrzebujesz mebli do biura, które w pełni wyposażą praktycznie dowolne pomieszczenie, nie musisz szukać dalej. System HEBE zawiera kompletną gamę mebli biurowych. Pozwala na spójną wizualnie aranżację każdej przestrzeni: pomieszczeń z meblami pracowniczymi, open-space, sal konferencyjncyjnych, gabinetów dyrektorskich i pomieszczeń dla managerów. Znajdziesz tu szafy do archiwum, meble typu call-center a nawet proste recepcje i stanowiska do przyjmowania Klientów.

biurko kontowe podwójne pracownicze z przegrodą międzybiurkową regały na segregatory kontenery dostawne

Aranżację biura zacznij od najprostszych i najpotrzebniejszych mebli. Ustaw biurko proste lub kątowe. Pamiętaj, że w blatach biurek dobrze jest zastosować przepusty kablowe i proste kosze na kable pod blatem – to niewielki koszt, a organizacja okablowania bardzo poprawia wygląd stanowiska pracowniczego.

aranżacja biura openspace biurka typu bench wieloosobowe stelaż na konputer i kosz na kable jasne nowoczesna biuro

Dodaj kontener podbiurkowy na kółkach, który możesz przestawiać w zależności od swoich potrzeb. Wybierz kontener dostawny jeśli chcesz schować więcej podręcznych rzeczy i powiększyć swoją przestrzeń do pracy na biurku. Zastanów się, czy nie dodać szuflady piórnikowej, w której będziesz trzymać najmniejsze przybory. Ostatnim krzykiem mody są kontenery typu cargo – dla osób, które potrzebują szafki na segregatory tuż przy biurku.

meble pracownicze hebe

W celu aranżacji Sali open-space lub pomieszczenia typu call-center po prostu przedziel biurka HEBE ściankami. Opcja paneli tapicerowanych na ściankach estetyzuje przestrzeńbiurową i pozwala zmniejszyć hałas w pomieszczeniach biurowych gdzie pracuje na raz wiele osób. Biurka pracownicze HEBE możesz ustawiać szeregowo, do czego najlepiej nadają się biurka proste, lub w gniazda, w czym celują biurka kątowe.

meble pracownicze hebe

Pamiętaj, że przedstawione zdjęcia to tylko przykłady. Możesz wybierać spośród wielu kolorów płyty meblowej!

meble pracownicze hebe

Na każdym etapie możesz zwrócić się do nas z prośbą o bezpłatną konsultację. Pomożemy w aranżacji i dobierzemy kolorystykę – jeśli chcesz zamówić meble w naszej firmie, wizualizację dostaniesz nieodpłatnie.

Szafy do biura

meble pracownicze hebe

W większości pomieszczeń biurowych potrzebne są szafy na segregatory i inne dokumenty. Szafy biurowe HEBE posiadają praktycznie każdy model szafy jaki może być Ci potrzebny. Bardzo łatwo dobierzesz szafę, która jest dla Ciebie odpowiednia.

meble pracownicze hebe

Najczęściej kupowane szafy biurowe mają szerokość 80 centymentrów. Wysokość szaf mierzymy ilością półek. Każda półka ma wysokość wewnętrzną 33 centymetry, co pozwala zmieścić typowy segregator biurowy. Taką wysokość nazywamy wysokością OH. Najbardziej typowa biurowa szafa na dokumenty ma pięć półek na segregatory i jest zamykana na drzwi z zamkiem. Poniżej zobacz jak można konfigurować szafę o szerokości 80, głębokości 40 i wysokości 184cm czyli 5OH.

meble pracownicze hebe

 

Każde drzwi z płyty meblowej są w naszym asortymencie mebli biurowych wyposażone w zamek, do którego dołączamy dwa klucze. Drzwi szafy mogą też być wykonane ze szła lub szkła w ramie aluminiowej – tu nie ma zamków, bo takie przestrzenie są przeznaczone na ekspozycję nagród i trofeów. Szkło w drzwiach może być przezroczyste lub matowe. W szafach bez problemu połączyć drzwi szklane i drzwi pełne.

meble pracownicze hebe

 

Zamówienie szaf biurowych różnej wysokości nie stanowi problemu. Szafy biurowe na dwa, trzy, cztery, pięć lub nawet sześć rzędów segregatorów wypełnią każdą przestrzeń w Twoim biurze. Szafy takie sprawdzają się w pomieszczeniach archiwum. Szafu do archiwym mogą być wyposażone w nadstawki, co dodatkowo zwiększa przestrzeń do składowania dokumentów. Pamiętaj, że w kazdej szafie biurowej otrzymujesz zamek, który chgroni najważniejsze dokumenty w Twoim biurze.

HEBE szafy biurowe wysokości 2OH do 7OH

 

Osobnym rozwiązaniem zamykania szaf są drzwi przesuwne i żaluzjowe. Są droższe niż typowe drzwi z płyty, ale lepiej sprawdzają się w małych pomieszczeniach biurowych – nie potrzeba miejsca na otwarcie skrzydła drzwi. Do małego biura świetnie sprawdzą się właśnie szafy na dokumenty z drzwiami przesuwnymi. Taka szafa sprawdzi się również dostawiona do biurka gdzie standardowe drzwi mogłyby przeszkadzać.

HEBE szafa z drzwiami przesuwnymi

Kolejną rzeczą, którą możesz wybrać przy zamawianiu szaf jest ich szerokość. Podczas gdy typowe drzwi z płyty najlepiej sprawdzą sięw szafach o szerokości 80 centymenrów i słupkach biurowych o szerokości 40 centymetrów, w szerszych szafach biurowych zastosuj drzwi przesuwne lub żaluzjowe. Szafy z drzwiami przesuwnymi mogą mieć szerokość nawet 160 centymentrów. Szafy żaluzjowe mogą mieć żaluzję otwieranąna boki lub do góry. W niektórych szafach na wymiar możesz nawet zastosować szuflady – takie szafki z szufladami i drzwiami świetnie sprawdzą się jako dostawka do biurka dla managera.

szafy do biura

Tworzenie indywidualnych rozwiązań kolorystycznych nie wymaga dopłat – np. drzwi szafy na segregatory można wykonać w innym kolorze niż korpus.

Bezpieczeństwo i RODO

Wszystkie szafy są w standardie zamykane na klucz (poza szybami bez ramek).

meble pracownicze hebe

Warto przypomnieć że szafa do biura z płyty meblowej, jeśli posiada nasz zamek,  spełnia wymogi RODO. RODO nie wskazuje w jaki sposób należy przechowywać dokumentację zawierającą dane osobowe. W związku z tym należy stosować adekwatne zabezpieczenia, odpowiednie do wartości danych oraz ewentualnych zagrożeń.

Jeśli jednak koniecznie chcesz zamówić szafę metalową – z wymaganiami ognioodporności, prosimy o kontakt z biurem – przedstawimy ofertę mebli metalowych.

 

Meble HEBE do gabinetu i dla managera

meble pracownicze hebe

W większych biurach, poza meblami do gabinetu często pojawia się zapotrzebowanie na meble dla managera. Meble do pokoju kierownika często mają nie różnić siębardzo od mebli szeregowych pracowników – celem jest budowanie porozumienia i nie zwiększanie dystansu. System HEBE dokłądnie odpowiada na to zapotrzebowanie.

meble gabinetowe HEBE

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej kolorystyki i doborowi elementów, można zaprojektować stanowisko menedżerskie. Elementu estetyzujące, jak ciekawszy stelaż biurka, przesłona na nogi z blachy performwanej lub ozdobnego akrylu, dostawka do blatu biurka, przy której mogą usiąść zaproszeni do rozmowy pracownicy – wszystko znajdziesz w naszym systemi mebli biurowych.

meble pracownicze hebe

Meble biurowe HEBE występują w szerokiej gamie kolorów płyt melaminowanych (odporna na zarysowania i zabrudzenia płyta meblowa) i płyt akrylowych. Stelaże metalowe lakierowane są proszkowo na 5 kolorów dopasowanych do nowoczesnego biura.

meble pracownicze hebe

Przedstawione meble zawsze możesz zmienić według swoich potrzeb. Oprócz zmiany kolorystyki możesz zmienić też wymiary mebli – powiększyć biurko, zwiększyć szafę. Spowoduje to nieznaczne zwiększnie ceny mebla i wydłużenie terminu realizacji o kilka dni, ale otrzymasz mebel, który zaprojektówałeś sam!

Cennik mebli znajdziesz w zakładce DO POBRANIA. Pamiętaj, że cenę zawsze możesz negocjować. W firmie AR-TEAM nie obrażamy się gdy ktoś żąda od nas niższych cen – zapraszamy! Postramy się spełnić Twoje oczekiwania, również cenowe.

Zapraszamy do kontaktu. 

 

Meble wykonywane są z płyty wiórowej trzywarstwowej wg DIN68765 o gęstości 650-690 kg/m3 zgodnie z normą PN-EN14322 w klasie higieniczności E1.

 

BIURKA

Wwykonane z płyty grubości 25 mm, wąskie krawędzie oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm; stelaż stalowy, malowany proszkowo.
W biurkach kształtowych, wolnostojących zalecane jest zastosowanie dodatkowej nogi podpierającej

BP

 • podstawa biurka z płyty laminowanej o grubości 18 mm, krawędzie oklejone obrzeżem ABS 1 mm,
 • regulacja wysokości w zakresie 740-755 mm,
 • blenda konstrukcyjna o wysokości 400 mm, połączona z nogami za pomocą złącz mimośrodowych i kołków drewnianych;
 • w blendzie wyfrezowane dwa otwory na wyprowadzenie okablowania;

BE

 • stelaż wykonany z nóg stalowych, malowanych proszkowo w kształcie litery ,,L”, z pionowym prowadzeniem okablowania;
 • regulacja wysokości w zakresie 740-755 mm;
 • nogi połączone blendą konstrukcyjną z płyty laminowanej o grubości 18 mm i wysokości 400 mm lub za dopłatą – kanałem metalowym skręcanym BP 59;
 • w blendzie z płyty, wyfrezowane dwa otwory do prowadzenia okablowania;

BO

 • stelaż metalowy malowany proszkowo, wykonany z dwóch płotków z rury fi 50, połączonych ze sobą kształtownikiem stalowym 50×20 mm i belką skręcaną śrubami metrycznymi,
 • nogi zakończone regulatorem z osłoną plastikową, regulacja w zakresie 710-790 mm;

BK

 • stelaż metalowy malowany proszkowo, wykonany z dwóch płotków z rury kwadratowej 50×50 mm, połączonych ze sobą kształtownikiem stalowym 50×20 mm i belką skręcaną śrubami metrycznymi,
 • chromowany regulator wysokości, regulacja w zakresie 740-755 mm;

BG

 • stelaż metalowy malowany proszkowo, na bazie wygiętej rury fi 40, z regulatorami wysokości w zakresie 710-790 mm;
 • nogi połączone poziomym kanałem konstrukcyjnym do prowadzenia okablowania;
 • konstrukcja biurka o głębokości 700mm uniemożliwia zastosowanie szuflady na klawiaturę .

BL

 • nogi połączone poziomym kanałem konstrukcyjnym do prowadzenia okablowania,
 • stelaż metalowy, malowany proszkowo w kształcie litery „L”, nogi połączone kanałem konstrukcyjnym do prowadzenia poziomego i pionowego okablowania, nogi wyposażone w chromowane regulatory o wysokości, zakres regulacji 740-755 mm;

 

KONTENERY

 • korpus, drzwi i półki wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm, wieniec górny z płyty o grubości 25 mm;
 • ścianka tylna z płyty laminowanej o grubości 18 mm, wpuszczona w nafrezowany korpus;
 • krawędzie korpusu zabezpieczone okleiną ABS o grubości 1 mm, blaty i fronty – o grubości 2 mm;
 • szuflady płytowe wyposażone w prowadnice rolkowe;
 • szuflady metalowe (M) na zintegrowanych prowadnicach;
 • szuflady zamykane zamkiem centralnym z kluczem łamanym, w wersji metalowej prostym.;
 • drzwiczki zamykane na zamek z kluczem łamanym;
 • w kontenerach mobilnych kółka obrotowe, w tym dwa kółka przednie z blokadą;
 • w kontenerach stacjonarnych stopki regulowane w zakresie 740 – 755 mm;
 • uchwyty metalowe 2 – punktowe o rozstawie 128 mm;
 • dodatkowo szuflady mogą być wyposażone we wkładkę na przybory do pisania;

 

SZAFY

 • korpus, drzwi i półki szafy wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm, wieniec górny i dolny z płyty o grubości 25 mm;
 • krawędzie korpusu zabezpieczone okleiną ABS o grubości 1 mm, wieńce i fronty – o grubości 2 mm;
 • korpus łączony na złącza mimośrodowe i kołki drewniane konstrukcyjne;
 • drzwi osadzone na samodomykających zawiasach z cichym domykiem, o kącie rozwarcia min. 110 stopni, testowane na 40.000 cykli otwarcie – zamknięcie;
 • uchwyty metalowe 2 – punktowe o rozstawie 128 mm;
 • tylna ścianka wykonana z płyty HDF o grubości 3,2 mm, mocowana w nafrezowanych bokach i wieńcach szaf za pomocą złączy stabilizujących lub za dopłatą, ścianka tylna z płyty laminowanej o grubości 18 mm;
 • w wieńcu dolnym stopki z regulacją wysokości od wewnątrz, w zakresie 15 mm;
 • półki z możliwością regulacji na podpórkach uniemożliwiających przypadkowe wysunięcie;
 • drzwi zamykane na zamek z kluczem łamanym;
 • drzwi wyposażone w mechanizm blokujący drugie skrzydło szafy;
 • nadstawki – wieniec dolny 18 mm;
 • nadstawki- koniecznie mocować do ściany;

 

CERTYFIKAT ISO

Meble produkowane są zgodnie z postanowieniami norm ISO 9001:2009 oraz ISO 14001:2005.

 

ATESTY

Wysoką jakość mebli potwierdzają również Atesty Zgodności Wyrobu z Wymaganiami Bezpieczeństwa Wytrzymałości i Trwałości zgodne z normami: PN-EN 14073-2:2006, PN-EN 527-2:2004, PN-EN 14074:2006, PN-EN 14072:2006 oraz Atest Higieniczny nr 245/322/259/2014.

 

GWARANCJA

Produkty objęte są 36 miesięczną gwarancją.

Melamina – blaty biurek, korpusy i drzwi szaf, fronty kontenerów

Stelaże i uchwyty

Płyty akrylowe – drzwi szaf i kontenerów, blendy

W sprawie dostępnej aktualnie kolorystyki w melaminie prosimy o kontakt z biurem.

Cennik HEBE meble do biura – ceny, wymiary i widoki brył systemu.

 

System HEBE zawiera kompletną gamę mebli do biura. Pozwala na spójną wizualnie aranżację każdej przestrzeni od recepcji, przez openspace (również z podziałem na boksy) i do gabinetu.

 Hebe oferuje kilka rozwiązań w każdej kategorii:

– biurka proste, kątowe, na szafkach, stanowiska wieloosobowe

– stoły konferencyjne proste, okrągłe, owalne, modułowe

– kontenery niskie (podbiurkowe), dostawne (zwiększające powierzchnię blatu biurka) i cargo

– dostawki różnej wielkości, ½ koła, ¼ koła, ¾ koła, owalne, łezka itp

– szafy biurowe aktowe, kartotekowe, ubraniowe, z żaluzją, z drzwiami szklanymi, drzwiami przesuwnymi

– regały

– komody wolnostojące i do podparcia biurka

– nadstawki recepcyjne

– i inne akcesoria

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

meble pracownicze hebe