LADY RECEPCYJNE

Lady recepcyjne to meble, które są niezbędne do tego, aby poprawnie i funkcjonalnie zaaranżować służącą do pracy sekretarki lub portiera. Można powiedzieć, że lada recepcyjne to jeden z podstawowych elementów, który jest widoczny po wejściu do lokalu.
nowoczesna lada recepcyjna balma horizon

HORIZON

System lad modułowych HORIZON pozwala na zagospodarowanie dowolnej przestrzeni. Wysoka jakość wykończenia i materialy z najwyższej półki wywrą odpowiednie pierwsze wrażenie na osobach odwiedzających firmę.

lada recepcyjna furonto balma nowoczesna ekskluzywna beton

FURONTO

FURONTO to elegancki system lad wysokiej jakości. Zawiera wiele elementów, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do wymagań klienta. Duża ilość dostępnych materiałów wykończeniowych pozwal zadbać o estetykę projektu.

lady recepcyjne ar-team

LAP

Lap to system prostych lad do recepcji. Sa estetyczne i trwałe.

lady recepcyjne na zamówienie na wymiar i według projektu klienta

LADY NA ZAMÓWIENIE

Jeśli żadna z lad cystemowych nie spełnia Państwa wymagń, możemy je zmodyfijiwać lub zaproponowaćwykonanie indywidualnego projektu. Prosimy o kontakt z naszym biurem.

Czym powinna charakteryzować się najlepsza lada recepcyjna? Jak wybrać idealne rozwiązania do biura, które będą wyróżniać się wytrzymałością ponadczasowym designem w jednym? Wystarczy skontaktować się z naszą firmą AR-TEAM, aby sprawdzić dostępne serie mebli recepcyjnych i zyskać możliwość zaprojektowania idealnej aranżacji, która spełni w 100% Twoje oczekiwania.

Lady recepcyjne – idealna wizytówka dla każdego przedsiębiorstwa!

Kontaktując się z naszą firmą AR-TEAM, możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa oraz pomocy w zakresie doboru idealnej lady recepcyjnej. Warto mieć na uwadze, że takie meble są niezbędne, aby stworzyć doskonale prezentujący się front biura czy nawet recepcję hotelową lub innego budynku mieszkalnego.

Wysokiej klasy meble recepcyjne, które proponujemy w AR-TEAM to połączenie innowacyjności, ponadczasowego designu oraz jakości, która nigdy nie zawodzi – nawet przez wiele lat użytkowania. Jeśli chcesz poprawić wizerunek swojej firmy lub sprawdzić, że hotelowa recepcja będzie wręcz nienaganna, koniecznie skontaktuj się z nami i zamów lady recepcyjne, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Jak wybrać najlepsze lady do recepcji? Sprawdź!

Wybór idealnych mebli do recepcji, a w tym lady recepcyjnej, nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Zanim zdecydujesz się na złożenie zamówienia na konkretne produkty, weź pod uwagę takie kwestie, jak:

  • cena,
  • materiał wykonania,
  • design, a dokładnie styl stworzonej lady,
  • dostępne funkcje,
  • rozmiary,
  • opinie zadowolonych klientów.

Na podstawie powyższych parametrów będziesz w stanie wybrać idealną ladę recepcyjną, która pomoże Ci zorganizować firmową recepcję tak, aby była reprezentatywna i jednocześnie wygodna do pracy sekretarki lub recepcjonistki. Warto zadbać o to, aby meble do recepcji zapewniały wysoki komfort pracy, możliwość bezpiecznego montażu kasy fiskalnej, a także sprzętu komputerowego niezbędnego do pracy recepcji. Im większa przestrzeń robocza, tym lepiej. Dzięki temu przyjmowanie interesantów, gości firmy oraz potencjalnych klientów będzie wygodniejsze.

Nowoczesna lada recepcyjna powinna być też wyposażona w ukryte kanały na przewody elektryczne, dzięki czemu można zredukować ryzyko potknięcia się kablach. Przekłada się to na ergonomię pracy oraz komfort osób pracujących na recepcji. W celu doboru jak najkorzystniejszych rozwiązań w postaci lady recepcyjnej, warto skontaktować się z naszą firmą AR-TEAM.

Jakie lady recepcyjne można znaleźć w naszej ofercie AR-TEAM?

Oferta naszej firmy AR-TEAM obejmuje kilka serii lad recepcyjnych, które świetnie nadadzą się do zastosowania w nowoczesnych i klasycznych powierzchniach biurowych. Możesz zdecydować się na lady recepcyjne serii:

  • Horizon,
  • Furonto,
  • Lap.

Dodatkowo możesz też złożyć zamówienie na indywidualnie zaprojektowane lady recepcyjne. Jeśli żadna seria lad systemowych nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz postawić na opcję dowolnej modyfikacji mebli, dzięki czemu dopasujesz ladę do stworzonej powierzchni biurowej, która jest przeznaczona pod organizację recepcji firmy lub hotelu.

Modułowe lady recepcyjne – w to warto zainwestować!

Zastanawiasz się nad tym, czy w Twojej firmie sprawdzi się modułowa lada recepcyjna? Z pewnością, o ile tylko chcesz mieć możliwość dowolnej aranżacji powierzchni recepcyjnej. Funkcjonalne i wytrzymałe lady modułowe możesz zamówić w naszej firmie AR-TEAM. 

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, pomoc oraz szybką dostawę lady recepcyjnej i innych mebli. Stawiając na modułowe rozwiązania, możesz dowolnie rozbudowywać wybrane systemy wraz z dalszym rozwojem firmy. Co więcej, profesjonalne lady recepcyjne gwarantują też udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, a także możliwość pracy zarówno na stojąco, jak i na siedząco.