Lady Recepcyjne FURONTO

Nowoczesne lady recepcyjne

System modułowych lad recepcyjnych FURONTO został zaprojektowany jako wizytówka nowoczesnej, wychodzącej naprzeciw potrzebom klienta firmy. 

 

lada-furonto-szklo-okleina-niska

Cechą charakterystyczną lad FURONTO są obniżenia frontu, które umożliwiają lepszy kontakt obsługi z klientem. Zwracają również uwagę prostotą formy i minimalizmem, od zawsze bardzo cenionym wśród projektantów mebli biurowych. Meble nawiązują do klasyki i są jednocześnie bardzo nowoczesne

lada-furonto-szklo-zolta

Projekty z wykorzystaniem systemu FURONTO, dzięki bardzo bogatemu wyborowi kształtów i wielkości elementów składowych, mogą być bardzo zróżnicowane i posiadać indywidualny rys. Oferta wykończeń jest bardzo bogata – poczynając od płyt melaminowanych, poprzez lakierowanie matowe lub w połysku, okleiny naturalne, fornirowane i fakturowane, aż po fronty w których wykorzystywane są tafle szkła, czy arkusze betonowe i kamienne. Fronty lad dostępne są w dwóch wysokościach i w trzech wariantach kształtu – łukowe, narożne i proste. Blaty dostępne są w dwóch głębokościach i można dopasować je do linii frontu mebla.

lada-furonto-dab-glebokotloczony-detallada-furonto-kamien-braz-detal

Bogaty wybór zasadniczych elementów kolekcji umożliwia elastyczne i swobodne projektowanie przestrzeni recepcyjnych oraz dostosowywanie ich do własnych potrzeb. Kolekcję dopełnia zestaw akcesoriów – 4 typy nadstawek i półek, nadstawki płytowe (o różnym wykończeniu), lekko przesuwne nadstawki frontowe, a także półka szklana na stalowej nodze i szklana przesłona. Wykorzystanie tych elementów pozwoli na stworzenie kompleksowego i bardzo efektownego wizualnie, a przy tym funkcjonalnego stanowiska recepcyjnego.

lada-furonto-polkole-drewno

Dostępne jest nowoczesne i energooszczędne oświetlenie diodowe w cokole lad.

lada-furonto-szklo-biala

Ze względu na specjalne materiały wykończeniowe w systemie FURONTO (fornir struktura, kamień, beton) – w ich sprawie prosimy o kontakt z biurem.

 

Płyta melaminowa

 

Okleina naturalna

 

Lakierowana płyta MDF

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

lady recepcyjne furonto