Ścianki biurowe, przegrody, parawany

Efektywne wykorzystanie przestrzeni biurowej jest kluczowe dla produktywności i organizacji pracy. Jednym z najważniejszych aspektów projektowania biura jest podział przestrzeni, aby zapewnić prywatność, skoncentrowane środowisko pracy oraz elastyczność w dostosowaniu się do zmieniających się potrzeb.
Inwestując w ścianki biurowe, można nie tylko z góry narzucić przestrzeń do użytkowania przez konkretnych pracowników, ale także sprawić, że codzienne czynności w pracy będą wykonywane w komfortowych warunkach.
Ustawienie ścianki / przegrody :
– 
nie wymaga kosztownego remontu (jak przy ściankach k-g) ,
– mozna je wykonać bez przerywania pracy biura,
– nie wymaga ingerencji w ścianiy i podłogi,
– ścianki można przestawiać dostosowując do zmian organizacyjnych i przenieść w przypadku przeprowadzki.
ścianki biurowe ar-team warszawa

SELVA – ścianki mobilne, parawany akustyczne

System ścianek przestawnych ekranów SELVA to doskonałe rozwiązanie poprawiające komfort pracy w biurze poprzez eliminację uciążliwego hałasu. To doskonałe rozwiązanie do openspace, recepcji, callcenter czy sali konferencyjnej.

ścianki do biura, przegrody biurowe wyciszające i dające prywatność

Ścianki systemowe do biura – SYSTEM 32

Ścianki w systemie 32 stanowią kompleksową ofertę pozwalającą zaaranżować dowolną przestrzeń. Mają właściwości wygłuszające biurowy szum, mogą być przeźroczyste i występują w wielu wariantach i rozmiarach. Montaż jest błyskawiczny i nie wymaga ingerencji w ściany i podłogi. Te przegrody możemy wykonać na wymiar.

ścianki biurowe ar-team warszawa

VELO ekskluzywne ścianki do biura

Pełne lub szklane biurowe ścianki działowe VELO   Dzięki systemowi ścianek działowych do biura VELO możliwe staje się dowolne zaaranżowanie przestrzeni biurowej. Ścianki działowe umożliwiają podział biura, wydzielenia prywatnych stanowisk pracy, czy oddzielenie różnych stref np. wypoczynkowej, sali narad i…

ścianki biurowe ar-team warszawa

ALBERI cisza i piękno natury w biurze

Wzorowane na naturalnych formach ekrany akustyczne ALBIERI są idealnym remedium na hałas w biurze…

ścianki biurowe ar-team warszawa

RollWall – mobilna strefa chillout

Ekrany na kółkach serii RollWall dają możliwość wydzielenia strefy ciszy i dowaolengo jej przemieszczania. Dzięki bogatej palecie możliwych wykończeń, dodadzą energii i elegancji przestrzeni biurowej.

ścianki międzybiurkowe mocowane do blatu biurka tłumienie hałasu i ergonomia

SEAL – ścianka do biurka / międzybiurkowa

SEAL to wysokiej jakości przegroda międzybiurkowa w rozsądnej cenie. Te ścianki można montować do biurek bez niszczenia blatu. Standardowo pod tkaniną znajduje się pianka akustyczna, która nie tylko pochłania hałas i wycisza biuro, ale także nadaje ściance miękkość, dzięki czemu można w nią wpinać karteczki z przypomnieniami i ważnymi notatkami. Sprawdź kolorystykę i dobierz coś do swojej przestrzeni. Te ścianki możemy wykonać na wymiar.

ścianki biurowe ar-team warszawa

Przesłony przeciwwirusowe PSv

Łatwy montaż bez ingerencji w blat biurka. Krótki termin dostawy – 7dni. Możliwe wykonanie na wymiar.

ścianki biurowe ar-team warszawa

Przesłony ochronne do biura

Solidne i szybkie w montażu ścianki chroniące przed rozprzestrzenianiem sie koronawirusa i innych zachorowań. Przeznaczone do montażu w istniejących obiektach.

ścianki biurowe ar-team warszawa

MDD ścianki systemowe

Ścianki działowe MDD są nową propozycją w ofercie AR-TEAM. Pozwalają one na efektywny podział przestrzeni w biurze, jednocześnie będąc rozwiązaniem lekkim optycznie i nie zagracającym przestrzeni biurowej. Ścianki można mocować do biurek lub ścian, bądź zastosować ścianki wolnostojące jako parawany.…

ścianki biurowe ar-team warszawa

SIMPLIC parawany biurowe

Lekkie ścianki działowe SIMPLIC pozwalają na dynamiczne wydzielanie przestrzeni biurowej. Przesuwne ścianki działowe SIMPLIC można w szybki i prosty sposób przenosić lub przesuwać po pomieszczeniu biurowym.   Zobacz również meble SIMPLIC w wersji  gabinetowej, konferencyjnej i pracowniczej.…

Ścianki do biura od AR-TEAM – dlaczego warto z nami współpracować?

Oferujemy kilka systemów przegród o zróżnicowanych parametrach użytkowych i estetyce i mamy wieloletnie doświadczenie w ich instalacji. Dzięki temu możemy dobrać rozwiązanie njlepiej spełniające wymagania naszego klienta.
Ścianki biurowe, które proponujemy to sprawdzone rozwiązania, które umożliwiają dowolne kształtowanie przestrzeni biurowych, a także gospodarowanie powierzchnią tak, aby maksymalnie wykorzystać pomieszczenia biurowe do pracy. Innowacyjne ścianki do biura są dostępne w różnych wymiarach, grubościach oraz kształtach. Nasze ścianki biurowe mogą być także w calści lub częściowo przeszklone, co pozwala wydzielić miejsce do pracy, a jednocześnie dodać pomieszczeniom nieco eleganckiego stylu.
Co więcej, instalacja takich przegród w biurze jest znacznie tańsza od budowy ścian w tradycyjnych technologiach.

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty ścianek biurowych? Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w branży, indywidualne podejście do każdego klienta, możliwość zaprojektowania ścianek biurowych dopasowanych do potrzeb firmy, a także wysokiej jakości materiały, z jakich są tworzone ścianki działowe do biur.

Jakie ścianki biurowe można zainstalować w swojej firmie? Sprawdź ofertę AR-TEAM!

Nasza oferta na ścianki biurowe obejmuje kilka serii produktowych, w ramach których można zaaranżować ergonomiczną przestrzeń w biurze, a także jasno wydzielić miejsca do pracy dla konkretnych pracowników. Poniżej przedstawiamy kilka serii ścianek biurowych, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom:

  •  System s32 i s20– modułowe ścianki działowe, które można przystosować do prawie każdych wymagań. Wydzielenie indywidualnej przestrzeni do pracy biurowej nigdy nie było tak proste. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ścianek płytowych, tapicerowanych, czy z plexi, ścianki s32 i s20 rozwiążą twój problem. Dodatkowo wersję tapicerowaną można uzupełnić o piankę akustyczną pochłaniającą dźwięk i umożliwiającą komfortową pracę nawet w call-center.
  • SEAL – to tapicerowane przegrody międzybiurkowe poprawiające komfort akustyczny w biurze dzięki zastosowaniu pianki akustycznej pod tkaniną. Są estetyczne, a montaż nie wymaga niszczenia blatu biurka.
  • SELVA – to rodzaj akustycznych ścianek do biura, które pochłaniają dźwięki, a więc tym samym poprawiają komfort pracy w biurze. Świetnie sprawdzają się na powierzchniach typu open space, a także na recepcjach czy nawet wielkopowierzchniowym call-center.
  • VELO – to ekskluzywny system ścianek do biura, który umożliwia tworzenie dowolnych aranżacji przestrzennych. Korzystając z tego systemu ścianek biurowych, można wygodnie wydzielić miejsca do pracy, oddzielić strefy, a nawet zaaranżować przestrzeń do wypoczynku w firmie.
  • ALBERI – to ciekawa seria ścianek biurowych, które nawiązują swoją stylistyką do natury. Dzięki temu pomieszczenia biurowe stają się przyjazne naturze, ciche i jednocześnie piękne.

To oczywiście nie wszystkie rozwiązania, jakie można znaleźć w naszej ofercie AR-TEAM. Możemy też dostarczyć ścianki systemowe MDD, parawany biurowe pozwalające na dynamiczną zmianę aranżacji powierzchni, a także ścianki mobilne, które można zabrać nawet na targi.

Ochrona dla pracowników, jak i klientów – przesłony przeciwwirusowe w AR-TEAM

W AR-TEAM możemy też dostarczyć niezbędne rozwiązania pozwalające na zachowanie idealnego poziomu ochrony przed zarażeniami wirusowymi. Przesłony przeciwwirusowe PSv świetnie sprawdzą się do podziału przestrzeni na biurku lub firmowym blacie. Dzięki temu ryzyko rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych jest o wiele mniejsze. To szczególnie ważne w przypadku instytucji publicznych, a także firm, w których osobiście przyjmowani są kontrahenci.

Organizacja przestrzeni biurowych – najlepsze ścianki działowe i systemy do biura od AR-TEAM

Aby stworzyć idealną powierzchnię biurową pozwalająca na wygodną, ergonomiczną i bezpieczną pracę, warto zainwestować w nowoczesne systemy ścianek działowych. Wszelkiego rodzaju ścianki biurowe, które proponujemy w AR-TEAM to połączenie najwyższej klasy materiałów odpornych na uszkodzenia oraz zarysowania. Co więcej, gwarantujemy mnogość rozwiązań pozwalających na szybki podział powierzchni typu open-space.

Dla firm, które często zmieniają aranżację biura, polecamy mobilne ścianki biurowe, które pozwalają na szybką zmianę aranżacji lub nawet przeniesienie miejsc pracy z jednego pokoju do drugiego. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą AR-TEAM, a doradzimy kompleksowo, w jakie rozwiązania systemowe i ścianki biurowe warto zainwestować. Gwarantujemy, że ścianki biurowe, które dostarczamy do klientów, są stworzone tak, aby pozwalały na wygodne komponowanie aranżacji w firmowych pomieszczeniach, bez nadmiernych kosztów i konieczności tworzenia skomplikowanych konstrukcji.

FAQ ścianki biurowe, przegrody, parawany do biura

1. Co to jest parawan biurowy i czym różni się od ścianki?

Parawan biurowy jest rodzajem przegrody, która służy do podziału przestrzeni biurowej, podobnie jak ścianka modułowa. Parawan biurowy różni się jednak od ścianki pod kilkoma względami:

  • Konstrukcja: Parawan biurowy zazwyczaj składa się z jednego panelu,
  • Mobilność: Parawan biurowy jest łatwy do przenoszenia w różne miejsca w biurze. Dzięki temu można go swobodnie dostosowywać do zmieniających się potrzeb i układu przestrzeni. Jest relatywnie lekki i nie mocowany do podłogi, ścian i wyposażenia biura (biurka, szafy itp.)
  • Elastyczność: Parawany biurowe często mają opcję łączenia w dłuższe ciągi i rozłączania paneli bez użycia narzędzi w celu tworzenia większych lub mniejszych przegród.

Podsumowując, parawan biurowy to przenośna i elastyczna przegroda, która nie jest trwale związana z podłogą, ścianami ani sufitem. Różni się od ścianki modułowej przede wszystkim swoją mobilnością i możliwością szybkiego przenoszenia w różne miejsca w biurze.

2. Jaki jest maksymalny wymiar ścianki / przegrody?

Ponieważ możemy zastosować ścianki modułowe – nie ma maksymalnego wymiaru ścianki (w sensie długości), maksymalna wysokość to 180-200cm. Pojedyncze panele nie powinny być węższe niż 60cm i szersze niż 160cm.

3. Jakiej przegrody użyć żeby wygłuszyć biuro i nie ograniczać dostępu światła?

Aby zapewnić odpowiednie wygłuszenie i nie zaciemnić pomieszczenia można użyć przegród z częścią tapicerowaną do wysokości 140cm i plexi powyżej (nawet do 200cm).

 

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

ścianki biurowe ar-team warszawa