Ścianki Biurowe VELO

Pełne lub szklane biurowe ścianki działowe VELO

 

Dzięki systemowi ścianek działowych do biura VELO możliwe staje się dowolne zaaranżowanie przestrzeni biurowej. Ścianki działowe umożliwiają podział biura, wydzielenia prywatnych stanowisk pracy, czy oddzielenie różnych stref np. wypoczynkowej, sali narad i wspólnych przestrzeni pracowniczych, a przy tym nie pomniejsza optycznie samego pomieszczenia, w którym znajduje się biuro. Ścianki działowe pozwalają też nadać oryginalny i profesjonalny wygląd.

 

szklana ścianka działowa w biurze

Ścianka działowa do biurka

 

Biurowe ścianki działowe VELO dostępne są w rozmaitych kolorach i wykonywane są z różnych materiałów – szkła lub pełnych płyt, dzięki czemu mogą zostać dopasowane do potrzeb zarówno wizualnych, jak i akustycznych.

 

ścianki działowe w biurze

ścianki działowe w biurze – szklane

 

Ścianki działowe do biura dostępne są w różnych rozmiarach – o wysokości 130 cm, 167,5 cm i 205 cm, dzięki czemu mogą zostać wydzielone przestrzenie zarówno dla o osób pracujących na siedząco, jak i stojących. Moduły o szerokości 60, 80, 100, 120 cm łączone mogą być wzdłużnie, narożnikowo i krzyżowo, dzięki czemu przestrzeń może być dowolnie przekształcana.

 

biurowa ścianka działowa

Biurowa ścianka działowa – kable i regulacja poziomu

 

System ścian posiada praktyczne kanały, w których układane są kable sieci elektrycznej i komunikacyjnej, a także regulację poziomu oraz nogi listwowe, gwarantujące stabilność konstrukcji. Dodatkowe elementy – wiszące półki lub szafki żaluzjowe, uzupełniają system pod względem funkcjonalności oraz estetyki.

 

biuro ścianka działowa

 

System ścianek działowych jest kompatybilny pod wszelkimi względami z meblami pracowniczymi producenta BALMA, a uniwersalny wzornik materiałów i wykończeń pozwala na ostateczne dopracowanie wyglądu mebli.

Okleina naturalna

 

Lakierowana płyta MDF (uwaga, nie wszystkie kolory są dostępne)

 

Tkanina Next

VELO tekstury zip

 

Format pliku:

Pobierz

VELO katalog pdf

 

Format pliku:

Pobierz

VELO AutoCAD zip

 

Format pliku:

Pobierz

VELO Arcon zip

 

Format pliku:

Pobierz

VELO 3DStudio zip

 

Format pliku:

Pobierz

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

ścianki biurowe velo