Ścianki międzybiurkowe SEAL

SEAL – wysokiej jakości ścianki tapicerowane do biurek

ścianki do biurek tapicerowane

Ścianki SEAL to praktyczne rozwiązanie dla lepszego organizowania przestrzeni pracy. Wobec rosnącej popularności koncepcji elastycznych i otwartych biur (także openspace), gdzie prywatność może być ograniczona, ścianki do biurek stanowią idealne rozwiązanie.

Dla czego wybrać ścianki SEAL?

  • Funkcjonalność: zapewniają prywatność, oddzielenie przestrzeni pracy od innych obszarów, tłumienie hałasu i redukują inne zakłóceń.
  • Elastyczność: łatwy i szybki montaż i demontaż, który nie pozostawia śladów na blacie biurka, dostępne są różne rozmiary i konfiguracje – te cechy umożliwiają dopasowanie ścianek do indywidualnych potrzeb i preferencji pracowników
  • Estetyka i design: ścianki można w szerokim stopniu personalizować zmieniając wymiary i dobierając kolory z szerokiej palety dostępnych tkanin, miękka powierzchnia ścianek pozwala na wpinanie w nie szpilek – wieszanie przypomnień, notatek i osobistych akcentów.
  • Korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia: zapewnienie prywatnej przestrzeni pracy może zwiększyć koncentrację, zmniejszyć stres i poprawić ogólną wydajność, a  tłumienie dźwięków, pomaga skupić się na zadaniach.

ścianka międzybiurkowa seal detal bok

Przegrody międzybiurkowe SEAL wykonana są z płyty dwustronnie tapicerowanej. Pod tapicerką znajduje się pianka akustyczna zwiększająca właściwości tłumiące. Jest to niezwykle istotna cecha ścianek międzybiurkowych, ponieważ pozwala na tłumienie hałasu w miejscu jego powstawania. Redukcja szumu rozmów, klikania klawiatur i innych hałasów powstających bezpośrednio na biurku pracownika zmniejszy ogólne natężenie dźwięków w biurze. Możemy uzupełnić to rozwiązanie ściankami stojącymi (np system S20 i S32) oraz ekranami naściennymi. Polecamy też budki telefoniczne bo biura i kabiny akustyczne.

uchwyt do ścianki międzybiurkowej

Ścianki mogą być mocowane do biurek przy pomocy zacisków lub kątownikami mocowanymi pod blatem biurka. W obu przypadkach po demontażu ścianki nie pozostaje ślad na blacie.

ścianka tapicerowana do biurka

Standardowe wymiary i kombinacja wypełnień podane są w cenniku. Wykonujemy również ścianki na zamówienia specjalne – dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu. 

  • Przegrody SEAL posiadają w standardzie piankę dwustronnie
  • Wiercenie pod uchwyt UcP i UcM – należy sprawdzić układ stelaża biurka do którego będzie montowana przegroda
  • Wiercenie pod uchwyt możliwe do wykonania tylko w cyklu produkcyjnym, montaż na tulejki, w komplecie blaszka kontrująca

Możliwa jest zmiana wymiarów ścianki,  w tym wysokości ponad blatem.


kolory tkanin wg obowiązującego wzornika,
kolory „uszczelki”: biała, szara i czarna,
kolory uchwytów: biały, alu, antracyt

Profile alumniowe, plexiglass, uszczelki

Wypełnienia z płyty melaminowanej

Wzorniki tkanin do ścianek tapicerowanych

W sprawie dostępnej aktualnie kolorystyki w melaminie prosimy o kontakt z biurem.

W związku z dużymi wahaniami cen surowców wszystkie ścianki wyceniane są indywidualnie.
Cennik zawiera standardowe wymiary.  Możemy wykonać ścianki według projektu klienta.

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas