Ścianki Działowe do Biura SYSTEM 32

Systemowe ścianki biurowe akustyczne i szklane – parawany do biura

Ścianka biurowa S32 to nowoczesne rozwiązanie, zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, estetyce i efektywnym wykorzystaniu przestrzeni biurowej.  Dzięki swojej konstrukcji i przemyślanemu systemowi elementów i łączeń nadają się zarówno do oddzielenia od siebie biurek, podziału biura openspace, wydzielania pomieszczeń w większych przestrzeniach lub zasłonięcia mniej estetycznych części biura. Właściwości wygłuszające i szeroka gama dostępnych kolorów, świetnie nadaja się do wydzielenia części chillout lub oddzielenia głośnych urządzeń (np drukarki) od strefy pracy.

Przy zastosowaniu stabilnych stóp, ten system scianek do biura może być stosowany jako wolnostojące przegrody akustyczne.

ścianka do biura płytowa szklana wygłuszająca

Rodzaje wypełnień ścianki do biura

Ścianki do biura w tym systemie mogą występować w kilku podstawowych wariantach:
ścianka z wypełnieniem z płyty meblowej – w przegrodach tego typu wypełnieniem jest płyta meblowa o grubości 25mm
ścianka tapicerowana – na płycie meblowej 25mm naciągnięta jest tkanina. Duża ilość kolorów i rodzajów tkanin pozwala na dopasowanie ścianki do każdego wnętrza. Dodatkowo pod tkaniną może być położona pianka akustyczna, dzięki czemu ścianka skutecznie tłumi hałas w biurze.
ścianka z plexi ( szklana )– wypełnienie może być przezierne bądź mleczne. Nie ogranicza oświetlenia zapewniając jednocześnie dyskrecję tam, gdzie względy praktyczne czy RODO narzucają ograniczenie dostępności.

W ściance na wymiar możemy dowolnie łaczyć te wypelnienia i zmieniać ich proporcje.  Prosimy o kontakt z biurem jeśli potrzebna jest ścianka do biura wykonana na wymiar.

ścianka biurowa aranżacja openspace ścianki wysokie

Główne cechy ścianki biurowej S32 to:

 1. System modułowy: S32 składa się z paneli, które można łatwo łączyć i rozdzielać według potrzeb. Dzięki temu można tworzyć różne konfiguracje, dostosowane do danego biura i wymagań przestrzennych lub przenieść w razie potrzeby.
 2. Wysoka jakość wykonania – materiały użyte do produkcji są trwałe i odporne na uszkodzenia, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Podstawą konstrukcji ścianki jest solidny profil aluminiowy o wymiarach 32x32mm zapewniający wysoką sztywność ścianki.
 3. Dźwiękoszczelność –  system S32 jest zaprojektowany z myślą o redukcji hałasu i zapewnieniu prywatności w biurze. Materiały izolacyjne zastosowane w ściance pomagają w tłumieniu dźwięków, co wpływa pozytywnie na komfort pracy. Wariant tapicerowany z dodatkową pianka akustyczną to idealne rozwiązanie na męczący hałas w biurze
 4. Możliwość personalizacji – oferujemy wiele rodzajów płyt meblowych, szeroki wachlarz rodzajów i kolorów tkanin obiciowych oraz kilka kolorów lakierowania profili. Dzięki temu nasze przegrody można dostosować do indywidualnych preferencji estetycznych klienta i aranżacji biura.

Ścianka może mieć cokół – poza względami estetycznymi pozwala na wycięcie otworu i przełożenie przewodów.

s32 sala spotkań wydzielenie przestrzeni w biurze ścianki systemowe

Ścianka S32 jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które poszukują nowoczesnego i elastycznego systemu przestrzennego do swojego biura. Dzięki swoim cechom, takim jak modularność, dźwiękoszczelność i łatwość montażu, S32 pomaga stworzyć wygodne, efektywne i estetyczne środowisko pracy.

Ścianki w wersji tapicerowanej z pianka akustyczną posiadają odpowiedni certyfikat pochłaniania dźwięku, dzięki czemu można je kwalifikować jako przegrody akustyczne.

Lżejszą wersją tego systemu jest SYSTEM 20.

Standardowe wymiary i kombinacja wypełnień podane są w cenniku. Wykonujemy również ścianki na zamówienia specjalne – dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu. 

 • Profil aluminiowy 32 x 32 mm lakierowany proszkowo

 • Ścianki w wersji z pianką 5mm o gęstości 200 kg/m3 lub bez pianki

 • Możliwe wypełnienia: płyta laminowana gr. 25 mm, tapicerka na płycie wiórowej, tapicerka z pianką na płycie wiórowej, pleksiglas w uszczelce oraz kombinacje powyższych

 • Ścianki posiadają cokół (możliwość łatwej wymiany w razie uszkodzenia)

 • Ścianki posiadają regulację poziomowania w zakresie 15mm

 • Do łączenia ścianek w linii prostej nie potrzeba dodatkowych elementów (łączników)

 • To łączenia pod kątem 90stopni służą łączniki, występują w wersji 2-stronnej, 3-stronnej oraz 4-stronnej

stojak ścianki s32 rysunek techniczny

Stojak w systemie S 20 ma wymiary 46x6cm

Profile alumniowe, plexiglass, uszczelki

Wypełnienia z płyty melaminowanej

Wzorniki tkanin do ścianek tapicerowanych

W sprawie dostępnej aktualnie kolorystyki w melaminie prosimy o kontakt z biurem.

System ścianek S 20 jest lżejszą wersją systemu S 32
Cennik ścianek biurowych S 20

Cennik zawiera standardowe wymiary i propozycje łączenia wypełnień.
Możemy wykonać przegrody akustyczne wg wymiarów i projektu podziału (plexi/tapicerka/płyta) klienta .

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

ścianki działowe do biura system 32