Ścianki Akustyczne ALBERI

ALBERI ekrany akustyczne, natura w biurze

 

ekrany niwelujące hałas w biurze o naturalnym wyglądzie i ciekawej kolorystyce

 

Natura w biurze – to temat bardzo na czasie. Po okresie dominacji technicznego, surowego designu industrialnego świat zwrócił się w stronę natury. Wprowadzanie do przestrzeni biurowej elementów przypominających przyrodę okazało się zbawienne dla zwalczania codziennego stresu i wypalenia.

ekrany jak liście natura w biurze green park office

Koncepcja ścianek mobilnych ALBERI nawiązuje do kształtu liścia – elektrowni rośliny, która w naturze produkuje ożywczy tlen i pochłania zły dwutlenek węgla. Ścianka ALBERI nie jest tak doskonała, ale ma swój duży atut – pochłania hałas dzięki wypełnieniu z włókniny dźwiękochłonnej. Jest pełnoprawną ścianką akustyczną, co potwierdzają jej atesty zgodne z normą PN-EN ISO 354:2005.

hałas w biurze wyciszenie przez ekrany alberi

Zwykła ścianka działowa to powierzchnia twarda – dźwięk odbija się od niej rykoszetem i tworzy w biurze hałas – wroga przyjemnej pracy. System ścianek ALBERI chłonie dźwięki dzięki trójwarstwowej budowie: warstwie filtra spełniającego również funkcje estetyczne, wypełnieniu z włókniny pochałaniającej dźwięki i twardego rdzenia, od którego odbijają się resztki dźwięków i ponownie przechodzą przez warstwy akustyczne wytłumiając je ostatecznie.

ekrany akustyczne naścienne

Jeśli zdecydujesz się ustawić w biurze ścianki mobilne ALBERI możesz łatwo uzupełnić zarówno estetykę jak i funkcjonalne wyciszenie wnętrza instalując panele ścienne ALBERI posiadające takie same parametry dźwiękochłonności. Można je ułożyć na ścianie w ciekawe, zachodzące na siebie kształty, co sprawia wrażenie przestrzenności i optycznie powiększa pomieszczenie.

akustyka w biurze ekrany wyciszające

Kolor jaki wybierzesz zależy tylko od ciebie – w niektórych wnętrzach możesz zastosować zieleń nawiązując do naturalnego kształtu ścianek ALBERI, a w innych miejscach użyć żywych, jaskrawych kolorów wprowadzając do wnętrz pozytywną energię.

akran akustyczny biurowy łatwe przechowywanie sztaplowanie

Dzięki sprytnie zaprojektowanych nogach ścianek przestawnych ALBERI możesz łatwo zmieniać ich aranżację, dostosowując ją do potrzeb chwili lub elegancko zestawić ścianki razem tak, aby zajmowały jak najmniej miejsca.

aranżacja biura openspace nowoczesne ekrany wyciszające

Mamy jednak prośbę – nie czuj się obezwładniony tak szeroką paletą możliwości!
Prosimy, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wyobrazić sobie Twoje biuro z nowymi ściankami mobilnymi i panelami akustycznymi.
Nasza porada jest nieodpłatna i profesjonalna, już nie mówiąc o tym, że lubimy ładne wnętrza i chętnie takie tworzymy.

Zapraszamy do kontaktu. 

Pochłanianie dźwięku przez ekrany akustyczne ALBERI w wersji stojącej i wiszącej

parametry techniczne pochłanianie dźwięku przez ekrany alberi

Ekran akustyczny ALBERI 1580 i 1110 – wymiary

ALBERI 1580

wymiary ścianki akustycznej alberi 1580

ALBERI 1110

wymiary ścianki wygłuszającej do biura alberi 1110

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

ścianki akustyczne alberi