Meble Pracownicze SIMPLIC

System mebli SIMPLIC do open-space.

 

System SIMPLIC to wieloelementowa linia mebli pracowniczych o wyjątkowo elastycznym zastosowaniu dzięki prostej, uniwersalnej formie i możliwości komponowania w różnorodne układy. To sprawia, że meble biurowe SIMPLIC stają się wyposażeniem idealnym do wszelkiego rodzaju wnętrz wymagających niestandardowych, a zarazem bardzo funkcjonalnych aranżacji, takich jak sale konferencyjne czy przestrzenie typu open-space.

simplic-biurka-wsparte-na-szafce-bocznej

Meble SIMPLIC można łączyć w stanowiska szeregowe.

 

 

W skład kolekcji SIMPLIC wchodzą pojedyncze i modułowe stoły konferencyjne, biurka pracownicze, biurka gabinetowe oraz uzupełniające je komody, szafki i kontenery, a także niskie stoliki kawowe. Dzięki prostocie konstrukcji elementy te można łączyć w dostosowane do indywidualnych potrzeb spójne układy: gniazdowe lub szeregowe stanowiska kilkuosobowe, wielomodułowe czy praktycznie nieograniczone kompozycje linearne lub zamknięte.

simplic-polka-komputer-S1-77

SIMPLIC charakteryzuje się ciekawymi detalami: chromowanymi stopkami, oryginalnymi stelażami na komputer i siatkowymi ściankami działowymi.

 

 

Wyjątkowy komfort użytkowania mebli pracowniczych SIMPLIC podnoszą funkcjonalne rozwiązania, takie jak wyposażenie nóg biurek w kanały kablowe, możliwość ustawienia nóg w biurkach równolegle do krawędzi blatu, co zwiększa przestrzeń pod stołem, ograniczenie nóg w stanowiskach podwójnych czy też praktyczne ścianki działowe.

simplic-biurko-podwojne-scianka-dzialowa

Stanowisko SIMPLIC dzielone ścianką działową.

 

 

Atutem kolekcji SIMPLIC jest niebanalny design, który dzięki szerokiej gamie wykończeńdostosować można do indywidualnych oczekiwań. Charakteru meblom dodają ciekawe detale: chromowane stopki, stelaże na komputer, siatkowe ścianki działowe, oryginalne faktury czy możliwość podświetlenia blatu diodami LED, dzięki czemu szklany blat stołu konferencyjnego nabiera nowoczesnego i wyrafinowanego stylu.

simplic-okablowanie-noga-biurka

Każda noga w biurkach SIMPLIC jest wyposażona w kanał kablowy.

 

 

Stanowiska pracownicze opierają się na  ergonomii i funkcjonalności. Elastyczna konstrukcja całej rodziny SIMPLIC to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących nowoczesnych i pewnych koncepcji w segmencie mebli pracowniczych.

264381_233939776624739_191288800889837_944327_4713236_n

System mebli pracowniczych SIMPLIC pozwala na budowę gniazd stanowisk.

 

Zobacz również meble SIMPLIC w wersji konferencyjnej,  gabinetowej, oraz wolnostojące ścianki działowe.

 

6d1d9bc86e_large    Design: Piotr Kuchciński

Melamina

 

Okleina naturalna

 

Folia

 

Lakierowana płyta MDF

 

Stelaż metalowy

 

Szkło

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

meble pracownicze simplic