System Stołów Konferencyjnych SIMPLIC

 

Simplic to system stołów i biurek konferencyjnych, które charakteryzują się niezwykłą, minimalistyczną formą i konstrukcją. Ich wygląd jest bardzo uniwersalny, a cała kolekcja sprawdzi się w przestrzeniach różnego rodzaju. Jest nie tylko uniwersalna, ale też niezwykle plastyczna i charakteryzuje się ogromnym komfortem użytkowania.

W skład kolekcji wchodzą pojedyncze stoły konferencyjne, dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Dostępne również są stoły konferencyjne modułowe, które można dowolnie łączyć, a także biurka pracownicze i gabinetowe, które zestawiać można z komodami, szafkami i kontenerami. Wykończeniem kolekcji są niskie stoliki kawowe.

 

modułowe, składane stoły konferencyjne

Składane stoły konferencyjne SIMPLIC pozwalają na tworzenie dowolnych układów.

Wielość możliwych zastosowań mebli SIMPLIC i oryginalna, wyrafinowana estetyka stanowią główne zalety kolekcji. W ofercie istnieje bogaty wybór materiałów i przydatnych akcesoriów, które ułatwiają dopasowanie mebli do potrzeb i istniejącej przestrzeni.

 

stoł konferencyjny składany szklany

Jednym z materiałów wykończeniowych dla stołów konferencyjnych jest szkło.

 

Uniwersalność i elastyczność rozwiązań, to idea przewodnia mebli konferencyjnych z kolekcji SIMPLIC. Efektem starań projektantów jest kolekcja spójna, przemyślana, funkcjonalna i wysoce estetyczna, umożliwiająca tworzenie różnego rodzaju stanowisk. Możliwości są praktycznie nieskończone, meble dopasować można do przestrzeni o każdym metrażu, w formie zamkniętej lub otwartej.

 

podświetlany stół konferencyjny

Opcjonalnie blat stołu konferencyjnego można podświetlić diodami LED.

 

Konstrukcja stołów konferencyjnych została maksymalnie uproszczona, a przy tym zachowana została niezbędna stabilność i wytrzymałość. Meble są łatwe w montażu, posiadają lekką formę, a przy tym są bardzo wytrzymałe, a więc przy intensywnym użytkowaniu i zestawianiu nie stracą na swej jakości.

Wyjątkowo spektakularnie i efektownie prezentują się modułowe układy linearne, w których ograniczona została ilość nóg. Nie tylko wizualnie jest to rozwiązanie atrakcyjne, dzięki temu możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej stołu bez powodowania dyskomfortu użytkowników.

 

stół konferencyjny modułowy

System SIMPLIC pozwala na niczym nieograniczoną swobodę przy projektowaniu sal konferencyjnych.

 

Meble dostępne są w różnego rodzaju wariantach i rozwiązaniach wykończeniowych, dzięki czemu można podnieść standard mebli i zwiększyć ich atrakcyjność wizualną. Bardzo oryginalne rozwiązania proponujemy dla samych blatów, które mogą być podświetlane diodami LED, wykonane ze szkła w różnych kolorach, a także wykonane w taki sposób, by wyczuwalna była na nich oryginalna faktura.

 

okrągły stół konferencyjny

System stołów konferencyjnych SIMPLIC posiada bardzo bogatą paletę materiałów wykończeniowych.

 

Zobacz również meble SIMPLIC w wersji gabinetowej, pracowniczej, oraz wolnostojące ścianki działowe.

 

Piotr Kuchciński    Design: Piotr Kuchciński

Melamina

 

Okleina naturalna

 

Folia

 

Lakierowana płyta MDF

 

Stelaż metalowy

 

Szkło

SIMPLIC tekstury zip

 

Format pliku:

Pobierz

SIMPLIC katalog pdf

 

Format pliku:

Pobierz

SIMPLIC AutoCAD zip

 

Format pliku:

Pobierz

SIMPLIC 3ds zip

 

Format pliku:

Pobierz

SIMPLIC Arcon zip

 

Format pliku:

Pobierz

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

system stołów konferencyjnych simplic