Meble Pracownicze MIXT

Meble MIXT do open-space

 

Nowoczesne biuro wymaga funkcjonalnych i dostosowanych do wymagań użytkowników mebli. Nieszablonowe rozwiązania konstrukcyjne, szerokie możliwości w zakresie łączenia i modyfikacji stanowisk oraz atrakcyjny design umożliwiający stworzenie spójnej aranżacji to podstawowe wyznaczniki, którymi powinniśmy się kierować przy ich wyborze.

MIXT-biurko-pracownicze-2-osobowe-02K21-1C-z-zamontowana-scianka-miedzybiurkowa-dwustronnie-tapicerowana-14K18-wsparte-na-kontenerach-10K06-szafy-z-drzwiami-szklanymi

 

Meble MIXT  pozwalają na budowę stanowisk podwójnych.

Szczególnym typem przestrzeni biurowej jest układ typu open-space, do którego meble powinny być dobrane wyjątkowo starannie. Specyfika tego rodzaju biura wymaga sprzętów o dużym potencjale ich zestawiania ze sobą w celu tworzenia funkcjonalnych stanowisk wieloosobowych, które są podstawą wspólnej przestrzeni pracowniczej. Kolekcja mebli biurowych MIXT z powodzeniem spełnia te kryteria. Duża liczba elementów wchodząca w jej skład i ciekawe, nowoczesne rozwiązania pozwalają w sposób wyjątkowo funkcjonalny wyposażyć nawet najbardziej nietypowe i wymagające pomieszczenia oraz nadać im niepowtarzalnego charakteru.

MIXT-biurko-pracownicze-02K17-1A-biurko-2-osobowe-02K22-1C-szafki-niskie-zaluzjowe-10K07-i-10K08-szafki-wiszace-06K23-polki-wiszace-06K21

 

Stanowisko szeregowe MIXT.

Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim biurka pracownicze MIXT na podwójnej płozie, która pozwala łączyć dwa biurka w jedno stanowisko przy zachowaniu lekkości konstrukcji – to rozwiązanie bardzo atrakcyjne zarówno z punktu widzenia funkcjonalności, jak i estetyki. Odpowiednie dostosowanie szuflad podbiurkowych pozwala natomiast budować stanowiska szeregowe, tak typowe dla open-space. To jednak nie jedyne elementy, które decydują o wyjątkowości biurek z linii MIXT: regulacja wysokości czy zaprojektowany na specjalne życzenie klienta blat kątowy gwarantują wysoki komfort i ergonomię pracy oraz możliwość dostosowania mebli do  indywidualnych oczekiwań.

MIXT-biurka-pracownicze-02K16-1A-wsparte-na-szafce-10K05-rozdzielone-szafka-z-drzwiami-w-gornej-czesci-szuflada-10K09

 

Stanowisko MIXT liniowe.

W skład kolekcji MIXT wchodzą również pozostałe elementy niezbędne do sprawnego funkcjonowania biura, między innymi pojemne szafy biurowe, które można uzupełnić o szuflady wewnętrzne, praktyczne regały, komody, szafki i półki wiszące, pozwalające stworzyć przyjazną pracownikom i sprzyjającą wydajnej pracy aranżację.

pracownia_1

Na specjalne zamówienie biurka MIXT można wykonać z blatem kątowym.

Duże znaczenie dla atmosfery miejsca i poczucia komfortu użytkowników biura ma także niebanalny, a zarazem konsekwentny design. Open-space powinno charakteryzować się estetyką o charakterze spójnym z wizerunkiem firmy. Linia MIXT pozwala na zindywidualizowanie stylistyki mebli i dostosowanie jej do zróżnicowanych preferencji dzięki szerokiej kolorystyce, wachlarzowi wykończeń – od melaminy i naturalnego forniru przez płyty MDF po szkło i metal, a także ze względu na możliwość personalizowania drzwi do szaf: możemy wybierać spośród klasycznych rozwiązań płytowych na zawiasach, drzwi przesuwnych oraz żaluzjowych. Eleganckie okleiny, minimalistyczne i nowoczesne wykończenia szklane czy unikatowe warianty tapicerowane nadadzą przestrzeni niepowtarzalnego stylu zgodnego z naszą indywidualną wizją biura.

MIXT-biurko-z-mozliwoscia-regulacji-wysokosci-skokowo-co-dwa-cm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wprowadzamy biurka MIXT z regulacją wysokości.

 

Zobacz też kolekcję mebli MIXT do gabinetów oraz sal konferencyjnych.

 

6d1d9bc86e_large    Design: Piotr Kuchciński

Melamina

 

Okleina naturalna

 

Folia

 

Lakierowana płyta MDF

 

Stelaż metalowy

 

Tkanina Next

 

Tkanina Orchid

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

meble pracownicze mixt