Stoły Konferencyjne MIXT

 

MIXT to kolekcja stołów konferencyjnych niezwykle nowatorskich mebli. Ich cechą wyróżniającą jest skromna forma oraz swoboda w organizowaniu przestrzeni. Jest ona osiągalna dzięki dużemu wyborowi materiałów wykończeniowych i modułów. Umożliwia to, z pomocą tych samych mebli, na projektowanie aranżacji, które różniąc się od siebie w dość mocny sposób.

MIXT-stol-konferencyjny-03K01-szafki-wiszace-06K23-polkii-wiszace-06K21-regaly-06K14-z-drzwiami-przesuwnymi-14K07

Swobodny dostęp z każdej strony stołu umożliwia wycofany pod blat stelaż.

 

Nabywca sam może precyzyjnie decydować i definiować o funkcji projektowanego wnętrza, zarówno o jego charakterze jak i nastroju, styluszlachetności… Wszystkie kolory materiałów zostały starannie wybrane. Dzięki temu doskonale do siebie pasują. Daje to szeroki pole do komponowania i testowania różnych rozwiązań i kombinacji.

MIXT-stol-konferencyjny-03K03-z-modulem-oswietleniowym-14K29-szafki-z-drzwiami-06K09-na-cokole-metalowym-14K01-z-listwa-cokolowa-14K03

Stoły konferencyjne MIXT dostosowane są do różnego rodzaju modyfikacji i ulepszeń. Można w nich zainstalować oświetleniowe listwy.

 

Kolekcja MIXT zachęca samą sobą do wspólnego projektowania miejsca. Biurka i stoły dostępne są w wielu odcieniach okleiny naturalnej i w dwóch wzorach folii. Znaczącym tłem dla stołów i elementem zasadniczo decydującym o charakterze całej aranżacji są komody, regały, szafki wiszące, szafy oraz sposób wykończenia ich drzwi.

MIXT-stol-konferencyjny-03K01

Stoły konferencyjne MIXT wyróżnia oryginalna i ciekawa forma stelaża.

 

Do dyspozycji są: drzwi przesuwane, na zawiasach oraz drzwi uchylne – pełne w okleinie naturalnej, 2 wzorach folii, 4 kolorach lakieru na mdf-ie, 6 kolorach tkanin ( rozwiązanie rzadko spotykane, niezwykle efektowne) oraz drzwi szklane w ramkach aluminiowych w dwóch kolorach szkła.

MIXT-stolik-03K07

Nawiąż porozumienie z Klientem przy partyjce Go.

 

Zestawy szuflad wewnętrznych są doskonałym uzupełnieniem regałów. W skład kolekcji MIXT wchodzą również półki wiszące z wykorzystaniem satynowanego lustra oraz niskie stoliki o charakterystycznej asymetrycznej formie.

 

Zobacz też kolekcję mebli MIXT do open-space oraz gabinetów.

 

6d1d9bc86e_large    Design: Piotr Kuchciński

Melamina

 

Okleina naturalna

 

Folia

 

Lakierowana płyta MDF

 

Stelaż metalowy

 

Tkanina Next

 

Tkanina Orchid

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

stoły konferencyjne mixt