Wykonując jakąkolwiek działalność biurową, zawsze mamy do czynienia z fotelami biurowymi. To od ich wyboru, kształtu i ergonomii zależeć będzie komfort naszej pracy. To właśnie przy biurku, w pozycji siedzącej spędzamy największą ilość czasu. Dlatego przed zakupem powinnyśmy dobrze przemyśleć decyzje o wyborze konkretnego modelu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, firma AR-TEAM ma do zaoferowania szeroki wachlarz różnych siedzisk, które idealnie odnajdują się zarówno w firmowych biurach, jak i w domowym zaciszu. Bogate wzornictwo pozwala dostosować fotele biurowe do własnego gustu oraz naszych potrzeb. Także przekrój cenowy jest przygotowany z uwzględnieniem mniejszych i większych budżetów, by wszyscy mogli cieszyć się dobrymi meblami. Najważniejsze w fotelach biurowych jest jak wiadomo – możliwość szerokiej regulacji elementów. Jednak dla wielu klientów nie tylko ten aspekt, jest istotny.

Fotel biurowy

Fotel biurowy

Fotele biurowe skrojone dla każdego

Wielbiciele prostych form mogą spojrzeć na linię foteli biurowych MOTTO, które dzięki swojej dużej gamie kolorów będą w stanie wkomponować się w styl praktycznie każdego pomieszczenia. Tak jak wszystkie produkty AR-TEAMU, fotele te są regulowane we wszystkich strategicznych miejscach (wysokość, podłokietniki, odchylenie). Opcją ekonomiczną, ale zachowującą wszelkie normy i standardy są fotele biurowe z linii XENON. To właśnie te modele wygrały nagrodę w prestiżowym konkursie Top Design Awards (w 2014 roku). Cechą która je najbardziej wyróżnia jest grafitowy łącznik oparcia z siedziskiem, łączący także system dostosowujący siłę oporu na oparcie. Linia XENON jest produktem na tyle popularnym, że do wyboru mamy klasyczne oparcia tapicerowane występujące w wielu kolorach oraz wersje z oparciem siatkowym (XENON NET) dostępnym w dwóch kolorach. Siatkowe oparcia zyskują coraz większe grono zwolenników, nie tylko ze względu na łatwiejsze usunięcie ewentualnych zabrudzeń, ale także przez to, że w porze letniej znacznie lepiej przepuszczają powietrze.

Firma AR-TEAM przygotowała także propozycję dla osób, dla których ekologia jest naprawdę ważna. Wśród wielu propozycji to właśnie linia lightUP jest w 95% możliwa do recyklingowania. Zastosowanie niewielu elementów jest także strategią w walce o nasze środowisko. To idealna opcja dla zakupu ergonomicznego fotela w przyzwoitej cenie.

Stabilne i wygodne fotele biurowe

Z kolei jeśli myślimy o stabilnym, trwałym fotelu do biurka, na którym nawet wielogodzinna praca nie będzie dla nas straszna, warto bliżej przyjrzeć się modelom z linii ARCA lub VERIS, dostępnej także w wersji z siatkowym oparciem – VERIS NET. W fotelach biurowych, które będą użytkowane przez długie godziny pracy ważny jest mechanizm, który będzie wymuszał na nas zachowanie prawidłowej pozycji ciała oraz częste jej zmienianie. Tylko w ten sposób nie tylko nie nabawimy się bolesnych wad postawy, ale również dzięki zmianom pozycji zmniejszymy jednostajny ucisk na poszczególne naczynia krwionośne. Fotele zarówno z linii ARCA, jak i VERIS są wyposażone w takie właśnie systemy – Synchro.

Wygodne fotele biurowe

Wygodne fotele biurowe

Jeśli szukamy nowoczesnego designu oraz odpowiedniej ergonomiczności, warto zainteresować się modelami z oryginalnym, kolorowym wzornictwem – PLAYA oraz RAYA. Wyprofilowane oparcia, wygodne siedziska oraz szeroka gama tkanin i faktur, to coś co przyciąga wielu użytkowników. Tego typu fotele mogą idealnie wpasować się w minimalistyczny wystrój, ale także będą uniwersalne praktycznie dla każdego innego biura. Tak prosta forma podkreśla każde nowoczesne wnętrza.

Klasyczne fotele biurowe

Z klasycznych foteli biurowych firma AR-TEAM ma do zaproponowania modele z linii SOLO. Meble te są klasycznie proste w swojej formie, jednak ich oparcia, tak jak w pozostałych modelach, są odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu nawet po wielu godzinach pracy w pozycji siedzącej, nie straszne nam są bóle kręgosłupa. Regulacje w każdym możliwym zakresie oraz szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że fotele SOLO są meblami na wskroś uniwersalnymi. Ich jakość została potwierdzona certyfikatem TUV GS, co jest wyznacznikiem tego, że taka inwestycja posłuży nam na lata.