Fotele Obrotowe PLAYA

Fotele obrotowe PLAYA

Fotele obrotowe PLAYA to zestaw wszystkich cech, którymi powinien charakteryzować się nowoczesny i funkcjonalny mebel biurowy. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście ergonomia, która manifestuje się tutaj przede wszystkim w ultrawygodnym siedzisku i doskonale wyprofilowanym tapicerowanym oparciu oraz szerokim zakresie regulacji wszystkich kluczowych elementów fotela.

Fotel biurowy PLAYA wyposażony jest w ceniony wśród specjalistów nowatorski mechanizm typu Synchro, umożliwiający synchroniczne odchylanie oparcia i siedziska o sprężystości zależnej od wagi użytkownika. Dzięki tak zaprojektowanemu „dynamicznemu siedzeniu” spędzanie nawet wielu godzin za biurkiem nie musi wiązać się z dyskomfortem i bólem pleców.

 

obrotowy fotel biurowy Playa

Fotel biurowy Playa

 

Dodatkową, nie mniej ważną zaletą foteli biurowych z linii PLAYA jest ich wyjątkowy, a zarazem uniwersalny design. Oszczędna geometryczna forma i wyrazista linia stanowi doskonałe tło dla szerokiej palety dostępnych w naszej ofercie barw oraz struktur tkanin obiciowych. W zależności od wybranej tapicerki, fotel obrotowy PLAYA odnajdzie się w rozmaitych wnętrzach, oddając atmosferę prestiżu, wpisując się w styl szlachetnego minimalizmu lub stanowiąc mocny kolorystyczny akcent nowoczesnego biura.

Fotel obrotowy PLAYA posiada certyfikat wytrzymałościowy TUV GS:

certyfikat TUV GS

Evo

 

Eco

 

Next

 

Ilio

 

Nexus

 

Softline

 

Aquarius

 

Fame

 

Step

 

Ultima

Plik 4

plik 3

Format pliku:

Pobierz

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

fotele obrotowe playa