Fotele Obrotowe RAYA

Kolekcja krzeseł i foteli obrotowych RAYA sygnowana przez firmę PROFIM to doskonały przykład tego, w jaki sposób definiujemy komfort pracownika.

 

Meble z tej linii charakteryzują się funkcjonalnością bazującą na nowoczesnych rozwiązaniach zgodnych z zasadami ergonomii. Wyróżnia się tu przede wszystkim mechanizm synchroniczny zastosowany w fotelach obrotowych, umożliwiający dynamiczne siedzenie – dostosowywanie się konstrukcji oparcia do ruchów ciała użytkownika. Regulacja poszczególnych elementów: wysokości podłokietników i oparcia oraz wysokości i głębokości siedziska, gwarantuje wygodę i zachowanie prawidłowej postawy ciała nawet podczas wielogodzinnej pracy za biurkiem – bez szkody dla kręgosłupa i z zachowaniem pełnego komfortu.

krzesla_konferencyjne_raya

Geometryczne formy i wyrazista linia foteli RAYA wpisują się w dynamiczną stylistykę nowoczesnego biura urządzonego zgodnie z na wskroś współczesnymi trendami, a bardzo szeroki wybór tkanin obiciowych pozwala na swobodne dostosowanie mebla do estetyki pozostałych elementów aranżacji. Charakteru meblom dodają nowoczesne połączenia materiałów – tworzyw sztucznych, metalu i tapicerki.

Obok ergonomicznych foteli obrotowych w skład kolekcji RAYA wchodzą również uniwersalne krzesła na nogach lub płozach, stanowiące doskonałą bazę wyposażenia sali konferencyjnej czy recepcji.

kryesla_konferencyjne_raya

Evo

 

Eco

 

Next

 

Ilio

 

Nexus

 

Aquarius

 

Fame

 

Step

 

Ultima

RAYA AutoCad dwg zip

 

Format pliku:

Pobierz

RAYA Arcon aco zip

 

Format pliku:

Pobierz

RAYA 3ds 3dstudio zip

 

Format pliku:

Pobierz

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

fotele obrotowe raya