AKTUALIZACJA 04/2020:

Fotel nie jest już oferowany. W czasie gdy był dostępny jego cena, w zależności od wersji oscylowała wokół 5.000,00 zł netto.

Jeśli są państwo zainteresowani fotelami tego typu prosimy o kontakt z biurem:
tel.: 601 089 598
mail : biuro@arteam.pl

Nowoczesny fotel dla managera

mPosition to nowoczesne, wielofunkcyjne stanowisko do pracy z komputerem w pozycji siedząco-leżącej. mPosition to innowacyjny fotel ergonomiczny, który jednocześnie zapewnia wygodę, mobilność, lekkość, optymalną pozycję ciała oraz zwiększa koncentrację. Fotel, który rewolucjonizuje tradycyjne rozumienie stanowiska pracy czy miejsca odpoczynku w domu, a użytkownik sam wybiera pozycję, w której chce korzystać z laptopa.

W procesie wdrożenia, szczególny nacisk położono na elastyczność w dopasowywaniu fotela do indywidualnych potrzeb oraz preferencji użytkownika. Takie cechy jak mobilność stanowiska pracy, które może wyeliminować klasyczne biurko oraz unikalna pozycja pracy, powodują że fotel mPosition śmiało można określić jako nową ideę siedzenia.

Oprócz płynnej regulacji poziomu i kąta nachylenia siedziska i oparcia, mPosition ma pełną regulację stolika do laptopa a także wałka lędźwiowego i zagłówka. Całość oparcia pleców i zagłówka wykonana jest z elastycznej siatki. Dopełnieniem całości jest wysuwany podnóżek.

Stanowisko idealnie nadaje się dla osób wykorzystujących komputer do pracy lub nauki, zwłaszcza pracujących w domu: programistów, grafików komputerowych, tłumaczy, dziennikarzy, których charakter wykonywanych zadań wymaga długotrwałego pozostawania w niezmienionej pozycji ciała, przy zachowaniu pełnej zdolności do koncentracji uwagi. To fotel ergonomiczny dla osób wypoczywających w domu, wykorzystujących komputer jako centrum multimedialne, miłośników kina domowego, surferów internetowych, graczy komputerowych itp.

Fotel pojawi się na polskim rynku w II kwartale 2011 roku. Cena nieznana.

Design: Studio 1:1 Jarosław Szymański
Producent: PROFIm sp. z o.o.