Meble Pracownicze AXUS

 

Klasyczna aranżacja miejsca pracy i spotkań nie musi oznaczać przestrzeni pozbawionej charakteru. Meble pracownicze i konferencyjne z linii AXUS z powodzeniem łączą prostotę z oryginalnością, stając się podstawą funkcjonalnego i estetycznego wnętrza. Z pomocą biurek w zróżnicowanych formach (prostych, kątowych czy łukowych), stolików pod sprzęt komputerowy i urządzenia biurowe, stolików kawowych oraz praktycznych sprzętów i akcesoriów uzupełniających, takich jak mobilne kontenery, półki i nadstawki, wieszaki i listwy podbiurkowe, możemy zorganizować bardzo komfortowe, a zarazem zindywidualizowane i klasyczne stanowiska pracy.

 

axus biurko przystawka

 

Funkcjonalną aranżację uzupełnią pojemne regały i szafy biurowe z linii TEE oraz WOO, tworząc uniwersalną kompozycję z dużą przestrzenią przechowywania dokumentów i akcesoriów.

 

axus biurko w biurze

axus stół konferencyjny

 

System AXUS pozwala wyposażyć nie tylko gabinet, stanowisko sekretarskie czy recepcyjne, ale również sale i salki konferencyjne dzięki uniwersalnym stołom konferencyjnym o klasycznej formie. Ponadczasowe wzornictwo, funkcjonalność, wysoka jakość i trwałość materiałów oraz szeroka paleta kolorystyczna wykończeni zapewni wszechstronne możliwości aranżacyjne i długoletnią eksploatację.

Melamina

 

Stelaż metalowy

AXUS katalog

 

Format pliku:

Pobierz

AXUS tekstury zip

 

Format pliku:

Pobierz

AXUS AutoCAD zip

bryły AXUS dla AutoCAD w formacie zip

Format pliku:

Pobierz

AXUS Arcon zip

bryły AXUS dla Arcon w formacie zip

Format pliku:

Pobierz

axus_3ds

bryły systemu AXUS dla 3D Studio ( .3ds )

Format pliku:

Pobierz

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

meble pracownicze axus