Szafy Biurowe WOO

Funkcjonalnie urządzone biuro to nie tylko ergonomiczne stanowiska pracy, ale także odpowiednio zaaranżowana przestrzeń służąca do przechowywania dokumentów i akcesoriów. Służą temu dedykowane wnętrzom pracowniczym szafy aktowe, kartotekowe i ubraniowe oraz pojemne regały. System WOO to nowoczesny sposób na aranżację biura w dowolnym stylu dzięki zróżnicowanym rozwiązaniom praktycznym i estetycznym.

Woo-szafa-zaluzjowa-W30-regal-naroznikowy-W31

W ramach kolekcji mamy do dyspozycji rozmaite zabudowy frontów szaf: drzwi pełne, szklane lub żaluzjowe, dające szerokie możliwości w zakresie stylistyki wnętrza. Szafy narożnikowe i nadstawne pozwalają na aranżację biura z optymalnym wykorzystaniemkażdego kawałka przestrzeni. Elastycznemu dostosowaniu mebli do indywidualnych wymagań służy również wyposażenie cokołów szaf w regulację poziomu.

 

Szafy i regały z kolekcji WOO występują w czterech modułach wysokości i mają znormalizowane wymiary, co umożliwia ich swobodne łączenie w zindywidualizowane kombinacje. Wyposażone w praktyczne akcesoria, meble WOO reprezentują najwyższą klasę profesjonalnego wyposażenia biura. To estetyczne i funkcjonalne uzupełnienie kolekcji mebli pracowniczych AXUS, FF, G4, NEO i PROXY, które wspólnie tworzą wyszukane kompozycje w nowoczesnym stylu i o wysokim komforcie użytkowania.

Melamina

 

Stelaż metalowy

 

WOO AutoCAD zip

 

Format pliku:

Pobierz

WOO Arcon zip

 

Format pliku:

Pobierz

WOO 3DStudio zip

 

Format pliku:

Pobierz

WOO katalog pdf

 

Format pliku:

Pobierz

WOO tekstury zip

 

Format pliku:

Pobierz

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

szafy biurowe woo