Jednym z elementów dobrze funkcjonującego zespołu pracowników, jest jego zgranie. Sprzyjają temu różnego rodzaju spotkania, meetingi i konferencje. Specjalne pomieszczenie, do tego typu narad, ma większość większych firm. Zebrania te odbywają się zazwyczaj w salach konferencyjnych. Aby rozmowy i narady nad projektami były owocne, potrzebne jest ich odpowiednie wyposażenie. Podstawą są z tu z pewnością wygodne meble konferencyjne. Godziny spędzone na zebraniach, posiedzeniach i szkoleniach, mogą dać się nam we znaki, kiedy wyposażenie nie spełnia podstawowych wymagań. Nawet meble konferencyjne powinny cechować się ergonomicznością i odpowiednim komfortem. To właśnie tu mogą zapadać najważniejsze decyzje, dotyczące naszej firmy, czy też odbywać się negocjacje z kontrahentami. Takie pomieszczenie musi prezentować się godnie, a meble muszą być przemyślanie dobrane.

Meble konferencyjne skrojone na miarę

Firma AR-TEAM ma w swojej ofercie meble konferencyjne, które dopasują się do każdego wnętrza. Wybierając je masz gwarancję jakości ich wykonania oraz tego, że idealnie będą komponowały się z wizją Twojej firmy. Podstawowym elementem każdej sali konferencyjnej jest stół oraz dopasowane krzesła. Odpowiedni stół jest sercem każdej konferencji. To właśnie przy nim podpisywane są różnego rodzaju umowy oraz odbywają się spotkania. Tego typu meble muszą być nie tylko wygodne, ale i użytkowe. Posiadamy różnego rodzaju stoły konferencyjne, wśród nich mamy modele: składane, mobilne, modułowe i wolnostojące. Meble konferencyjne w różnym kształcie, kolorystyce i wzornictwie. Znajdą tu coś dla siebie zwolennicy nowoczesnego i klasycznego stylu. Bogactwo oferty AR-TEAMU pozwoli zaspokoić wszelkie potrzeby i oczekiwania.

Meble konferencyjne

Meble konferencyjne

Wśród naszych propozycji, spotkać możemy stoły stworzone w nowoczesnym, prostym styluk – patrz IN, których niebanalny wygląd, zdecydowanie przyciąga uwagę. Naturalna okleina i aluminiowe dodatki tworzą dyskretny i elegancki styl. Kolorystyka oraz nowatorskie rozwiązania typu podświetlana listwa czy media porty i szeroki wybór dodatkowych brył, pozwolą urządzić salę konferencyjną w spójnym i przemyślanym stylu.

Dla wielbicieli minimalnych form, firma AR-TEAM ma do zaoferowania serię H2 oraz SIMPLIC. Stoły konferencyjne z tych linii odznaczają się wyjątkową uniwersalnością. Będą pasować zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i tych zupełnie klasycznych. Ich prosta forma pozwala dobierać poszczególne elementy, w system stołów modułowych. Co z kolei umożliwia dowolne kształtowanie i łączenie miejsc na danej konferencji. Zastosowań przy tego typu stolikach jest wiele, pozwalając na maksymalne wykorzystanie każdej, nawet najmniejszej przestrzeni. Forma tych stolików konferencyjnych jest maksymalnie uproszczona, co wpływa na ich lekkość. Przy czym nadal ich wytrzymałość i solidność wykonania są na zadowalającym poziomie.

Meble do sal konferencyjnych

Jeśli szukamy nowatorskich rozwiązań, trzeba się rozejrzeć za meblami z linii MIXT. Stoliki konferencyjne właśnie z tej serii odznaczają się dużą swobodą w organizacji przestrzeni. Szeroka paleta kolorystyczna oraz wybór dodatków wykończeniowych, pozwala na mnogość różnych rozwiązań i kombinacji. W ofercie znajdują się także pasujące komody, szafki i regały. Całość pozwala stworzyć salę konferencyjną w jednym spójnym stylu, idealną do prowadzenia biznesowych spotkań.

Meble do sal konfeencyjnych

Meble do sal konfeencyjnych

Kiedy chcemy utrzymać całe biuro w stylu stonowanej elegancji, o klasycznym sznycie, warto bliżej przyjrzeć się serii MERITUM. Meble konferencyjne z tej linii wykonane są z masywnej płyty, co dodaje wyposażonemu wnętrzu większego prestiżu oraz niebanalnego charakteru.

W naszej ofercie znajdziecie, nie tylko stoły i krzesła konferencyjne, ale także wielozadaniowe szafki (np. z serii JET), które można przekształcić w regał na ulotki i dokumenty, albo podstawkę pod rzutnik czy komputer. Jeśli tego typu pomocnicza szafka ma kółka (np. jak w serii PROXY czy FF), wpływa to zdecydowanie na ich mobilność i użytkowość. Dobrze również, by wybrany stolik do sali konferencyjnej posiadał zamontowane kółka oraz był składany (seria JET). Ułatwi to jego transport oraz przechowywanie.

Warto przeczytać także nasz artykuł o wyposażeniu sal konferencyjnych.

Jeśli dane biuro nie dysponuje wystarczającą ilością powierzchni, można wykorzystać nasze ścianki działowe, by wyodrębnić potrzebne miejsce na zebrania i meetingi.