Składane Stoły Konferencyjne JET

Składane konferencyjne stoły JET

Tradycyjny, zachowawczy układ biura powoli staje się rozwiązaniem anachronicznym. Nowoczesne firmy stawiają coraz częściej na efektywne i elastyczne wykorzystanie przestrzeni, z naciskiem na multifunkcyjność, która koresponduje z dynamiką rozwoju przedsiębiorstwa. System mebli JET idealnie wpisuje się w te trendy: składa się z wielu komplementarnych elementów, z którymi z łatwością zaaranżujemy wielozadaniowe miejsce pracy w zależności od indywidualnych potrzeb. Standardowe biuro z dowolną ilością pojedynczych stanowisk bez trudu przekształcimy w przestrzeń pracy zespołowej, a nawet w profesjonalną salę konferencyjną, odpowiednią do organizowania zebrań, wykładów, seminariów i szkoleń.

jest stoly

Bazą kolekcji JET są nowoczesne i uniwersalne stoły oraz siedziska. Mobilne biurka i krzesładostępne w dwóch opcjach stelaża (na nogach lub na płozach) dają praktycznie nieograniczone możliwości przemieszczania i łączenia w zróżnicowane konfiguracje, gwarantując optymalne zagospodarowanie miejsca zgodnie z bieżącymi potrzebami. Unikatowym rozwiązaniem konstrukcyjnym jest możliwość warstwowego przechowywania mebli dzięki specjalnemu systemowi ich składania, co w jeszcze większym stopniu czyni kolekcję JET niezwykle efektywną w zakresie oszczędności przestrzeni.

ad1f00d75a31602176f99f8bf5d19366

Wśród elementów systemu JET na szczególną uwagę zasługuje wózek – uniwersalna mobilna szafka z dowolnie konfigurowanym układem półek, mogąca pełnić rolę podręcznego kontenera, ruchomej szafki pod komputer lub sprzęt audiowizualny, podstawy pod projektor, regału na ogólnodostępne broszury i ulotki. Możliwości wykorzystania wózka JET są praktycznie nieograniczone, dlatego jest meblem niezastąpionym w różnego typu wnętrzach: w biurach, pracowniach, sekretariatach, salonach usługowych czy recepcjach.

206f38b59cbf1b01208f2a45b9a64be2

Praktycznym dopełnieniem systemu są przestawne ścianki działowe, również wyróżniające się wielością zastosowań. Oddzielenie od siebie stanowisk pracy, wydzielenie konkretnej przestrzeni, a nawet funkcja tablicy do notatek – funkcjonalność ścianek JET ogranicza wyłącznie nasza kreatywność i wymogi aranżacji.

schojnacki@o2.pl

Mocnym punktem kolekcji jest nowoczesne wzornictwo inspirowane aktualnymi trendami w dziedzinie aranżacji biura. Odważne zestawienia materiałów, na wskroś współczesne formy i ciekawe rozwiązania konstrukcyjne dają efekt zaskakujący i nietuzinkowy, a zarazem bezpretensjonalny – wprost stworzony by nadać wnętrzom charakteru i przełamać ich monotonię bez popadania w nadmierną ekstrawagancję.

+48 601 089 598

biuro@arteam.pl

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

składane stoły konferencyjne jet