Krzesła Konferencyjne JET

 

Nowe potrzeby organizacji biura to przede wszystkim łączenie funkcji różnych pomieszczeń na jednej przestrzeni. By osiągnąć ten efekt, potrzebne są odpowiednie meble, takie jak  JET SYSTEM.

schojnacki@o2.pl

JET to zestaw wielu elementów umożliwiających wyposażenie wnętrz, które z założenia pełnić będą rozmaite funkcje: od pokoju do pracy z oddzielnymi stanowiskami dla każdego pracownika, poprzez miejsca do pracy zespołowej, aż po salę konferencyjną czy audytoryjną, gdzie istnieje możliwość przeprowadzenia wykładu bądź seminarium dla większej liczby osób. System JET tworzy bowiem wiele, uzupełniających się i kompatybilnych elementów. Przede wszystkim są to podstawowe dla wyposażenia każdego biura stoły i krzesła. Krzesła na dwóch stelażach – płozie bądź nogach – dostępne w różnych kolorach, dobierzemy do aranżacji całego wnętrza i własnych upodobań.

JET aranz 05

Niezwykle funkcjonalnym, a wręcz niezbędnym w każdym biurze jest z pewnością wózek JET. Jest to rodzaj mobilnej szafki, która dzięki dowolnej konfiguracji półek, ma wręcz nieograniczone możliwości zastosowania. Może pełnić rolę podręcznej szafki – kontenera, wózka na komputer osobisty, szafki na dostępne dla wszystkich materiały, mobilnej bazy pod sprzęt audiowizualny czy projektor.

scianka_jetscianka_jet2

Uzupełnieniem zestawu są przestawne ścianki działowe, dzięki którym łatwo stworzymy odpowiednią atmosferę do pracy, tablice do notatek podczas prezentacji czy też garderoba.

JET aranz 02

Wszystkie wchodzące w skład zestawu elementy zostały pomyślane tak, by maksymalnie ułatwić aranżację przestrzeni, a w razie potrzeby, bez problemu je przechowywać. I tak meble i inne elementy zestawu dają się łatwo przemieszczać – dzięki kółkom i metalowej, lekkiej konstrukcji, a specjalne rozwiązania projektowe i konstrukcyjne gwarantują bezpieczne i szybkie ich złożenie oraz przechowywanie na minimalnej powierzchni (dzięki systemowi sztaplowania).

schojnacki@o2.pl

System JET, także pod względem wzornictwa, nawiązuje do najnowszych trendów wyposażania przestrzeni biurowych. Śmiałe połączenia form i materiałów decydują o nowoczesnym i zwracającym uwagę charakterze zestawu. JET jest więc wyzwaniem dla monotonii szarych biur!

JET aranz 00

 

Dobry_wzor_2005_wwwMeble_Plus_Wyroznienie_2006

Evo

 

Eco

 

Next

 

Ilio

 

Nexus

 

Softline

 

Aquarius

 

Fame

 

Step

 

Ultima

 

Sklejka

 

 

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

krzesła konferencyjne jet