Stoły Konferencyjne IN

Nowoczesna prostota w szlachetnym wydaniu – tak najkrócej opisać można kolekcję mebli konferencyjnych IN. Ich projektanci wyszli z założenia, że sala konferencyjna wymaga oprawy niebanalnej, lecz dyskretnej – pełni funkcję reprezentacyjną, ale przede wszystkim jest miejscem wspólnej pracy, przestrzenią podejmowania ważnych decyzji i wyzwań. Aranżacja nie powinna więc rozpraszać ani przytłaczać użytkowników, a priorytetem powinien być komfort i funkcjonalność mebli konferencyjnych.

in_07

Stoły konferencyjne IN mogą być wyposażone w listwę oświetleniową.

Pierwszoplanową rolę w kolekcji IN pełnią stoły konferencyjne o prostych, geometrycznych kształtach. Naturalna okleina i anodowane aluminium podkreślają nowoczesny styl i elegancję mebli, nadając im indywidualnego charakteru, który możemy wzmocnić decydując się na stół wyposażony w efektowną listwę oświetleniową.

in_110

System stołów konferencyjnych IN odznacza się prostotą i elegancją.

Kolekcja IN to jednak nie tylko tradycyjne i modułowe stoły konferencyjne, ale również pozostałe elementy aranżacji nowoczesnej przestrzeni pracowniczej. Funkcjonalne meble biurowe w szlachetnej kolorystyce (okleina w barwie czereśni lub orzecha) – biurka w pięciu wariantach, szafy biurowe w różnej wysokości, regały, półki, szafki wiszące, przystawki boczne i prostopadłe, kontenery przystawne i podbiurkowe – pozwolą zorganizować wnętrza w sposób przemyślany i spójny.

IN-stol-konferencyjny-I-11-szafa-aktowa-przeszklona-I-19

Uzupełnieniem systemu są szafki i regały.

Duża liczba rozmaitych elementów umożliwia aranżację zgodną z indywidualnymi preferencjami i potrzebami, dzięki czemu gabinet czy biuro będzie wyróżniać się niebanalnym stylem i przyjazną atmosferą twórczej pracy.

1002

Zobacz również system mebli gabinetowych IN.

 

6d1d9bc86e_large    Design: Piotr Kuchciński

Okleina naturalna

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

meble konferencyjne in