Stoły Konferencyjne H2

 

Stoły konferencyjne H2 są na tyle niezwykłe i oryginalne, że dalece wykraczają poza biurowe schematy. Charakteryzuje je niezwykły kształt, minimalizm rozwiązań oraz nowoczesny dizajn. Stoły zwracają uwagę swoją filigranować formą i geometryczną podstawą. Minimalizm jest uniwersalny, a stoły sprawdzą się i doskonale uzupełnią wnętrza o dowolnej estetyce, od wnętrz klasycznych, po ultranowoczesne.

stół_konferencyjny_h22

Stoły z kolekcji H2 są na tyle neutralne, że bez przeszkód można dopasować do nich niemal każdy typ siedzisk, który sam w sobie będzie stanowił uzupełnienie stołu. Stoły wydają się bardzo lekkie i delikatne, jednak niezbędna sztywność i stabilność jest zachowywana nawet przy zastosowaniu największych gabarytowo blatów.

 

54530.GAL.GL_BIG_v0

Rodzina stołów H2, to stoły o trzech wysokościach: 73 cm, 40 cm i 109 cm. Wykorzystywane mogą być one jako stoły konferencyjne, stoliki kawowe oraz stoliki barowe. Jeśli chodzi o kształty – dostępne są stoliki kwadratowe oraz okrągłe, oparte na jednej podstawie, a także prostokątne i owalne, umieszczone na dwóch podstawach.

stół_konferencyjny_h24

Stoliki dostępne są w różnych wielkościach i w szerokiej palecie kolorów, zarówno metalowej podstawy, jak i blatów. Istnieje również szereg dostępnych wykończeń stołów H2, dzięki czemu łatwiej można dopasować je do potrzeb estetycznych i funkcjonalnych Klienta.

 

rdda_winner_2013_line_rgb_SMALL

 

System mebli konferencyjnych H2 zdobył prestiżową nagrodę designu użytkowego RedDot.

 

stół_konferencyjny_h25

 

Kolekcję uzupełnia oryginalny wieszak na ubrania.

 

6d1d9bc86e_large    Design: Piotr Kuchciński

Melamina

 

Okleina naturalna

 

Stelaż metalowy

 

Szkło

H2 3DStudio

 

Format pliku:

Pobierz

H2 AutoCad

 

Format pliku:

Pobierz

H2 arcon

 

Format pliku:

Pobierz

H2 katalog pdf

 

Format pliku:

Pobierz

Plik 5

plik 5

Format pliku: dwg

Pobierz

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

meble konferencyjne h2