Decydując się na zakup ekskluzywnych mebli gabinetowych, inwestujemy nie tylko w wyposażenie wnętrza, ale również w prestiż, jaki dzięki temu zyska nasza firma. Eleganckie, oryginalnie wykończone, wygodne – takie meble z pewnością zrobią duże wrażenie na gościach, jakich będziemy przyjmować. Co świadczy o tym, że mamy do czynienia z ekskluzywnymi meblami? Oto kilka szczegółów, które pozwolą nam je rozpoznać.

Stoły konferencyjne – po pierwsze: materiały

Pierwszą rzeczą, na jaką zwracamy uwagę w meblach, są materiały, z jakich zostały wykonane. Solidne, eleganckie i trwałe, o wysmakowanych i idealnie zharmonizowanych kolorach – takie materiały świadczą o niezwykłej dbałości o jakość. Dobrym przykładem wykorzystania nowoczesnych, wysokiej jakości materiałów są meble z kolekcji Xeon, która łączy szkło z anodowanym aluminium lub też z naturalną okleiną. Z kolei stoliki kawowe z serii Vancouver to połączenie wysokiej jakości naturalnej okleiny lub szkła hartowanego (satynowego) z aluminium.

Ekskluzywne meble gabinetowe

Ekskluzywne meble gabinetowe – XEON

Ekskluzywne meble gabinetowe – zadbaj o szczegóły

Dbałość o detale to kolejny wyznacznik ekskluzywnych mebli. Krawędzie blatów, ściegi na poduszkach sofy, czy dodatki mające na celu podniesienie estetyki czy funkcjonalności – takie szczegóły świadczą o tym, że meble zostały wykonane z najwyższą starannością. Dobrym tego przykładem jest wykończenie blatu biurka w kolekcji Meritum. Ma on aż 38 mm grubości, a jego krawędzie oraz rogi są delikatnie zaokrąglone. Dzięki temu zabiegowi biurko sprawia wrażenie ciężkiego i solidnego, dodając gabinetowi prestiżu. Ponadto, zamontowane w biurkach mediaporty świadczą o nowoczesności wyposażenia firmy.

Ekskluzywne meble gabinetowe

Ekskluzywne meble gabinetowe – Meritum

Design

Ekskluzywne meble to nie tylko wysoka jakość materiałów i wykonania. To również obecność szczegółów, które wyróżniają je spośród wielu innych. Oryginalny design świadczy bowiem o tym, że meble zostały zaprojektowane przez wybitnego projektanta, dzięki czemu nasz gabinet nabiera dodatkowego prestiżu. Wyszukane stelaże biurek z kolekcji mebli gabinetowych Xeon, odważne zestawienie kolorów w kolekcji Ventus, czy niespotykane wykończenia szafek i regałów Ostin, to najlepsze przykłady oryginalnej myśli naszych projektantów.

Ekskluzywne meble gabinetowe

Ekskluzywne meble gabinetowe – Ventus

W ekskluzywnie wyposażonym gabinecie czujemy się tak, jakby wszystko było na swoim miejscu. Jakby było tu wyłącznie to, co jest potrzebne i jakby nie było nic, co jest zbędne. Biurka mają idealną wysokość, regały mieszczą akurat tyle, ile trzeba, fotele są wygodne, stanowiąc jednocześnie solidne podparcie, a stolik kawowy stoi w idealnej odległości, by bez trudu odstawić kawę. To nie przypadek. Ekskluzywne meble to efekt długich godzin spędzonych przez projektantów nad zapewnieniem ergonomii mebli. Wygoda bowiem to jeden z wyznaczników ekskluzywnych mebli gabinetowych.