Meble Gabinetowe OSTIN

Geometria współczesnej architektury modernistycznej stała się inspiracją dla mebli gabinetowych OSTIN, których forma jest prosta i wyrazista. Kolekcja została stworzona z myślą o wymagającym użytkowniku, ceniącym przedmioty dobrze zaprojektowanej, o ukształtowanym guście oraz świadomym swoich potrzeb, o wyraźnie sprecyzowanych oczekiwaniach. Są to meble, które sprawdzą się w pomieszczeniach o wysokim stopniu indywidualności, będą dopełniać i podkreślać osobowość użytkownika.

ostin-biurko-szafa

Meble OSTIN posiadają niepowtarzalną energię, stymulującą i inspirującą do podejmowania wyzwań, kreatywną i otwartą. Biuro wykończone meblami OSTIN nabiera wyjątkowego charakteru i jest niezwykle prestiżowa, dzięki niepowtarzalnej konwencji estetycznej, ogromnej funkcjonalności i wyrafinowaniu. Dzięki meblom OSTIN biuro staje się komfortowe i luksusowe, przy ciągłym przywiązaniu do minimalizmu. Ponadto kolekcja, choć bardzo nowoczesna wykorzystuje formy bardzo klasyczne, wręcz archetypiczne, kolekcja dzięki temu jest ponadczasowa.

 

ostin-meble-gabinetowe-szafa-komoda-biurko

Biurka posiadają strukturę płytową, mogą być oparte na komodach lub funkcjonować jako mebel wolnostojący. Stoły konferencyjne osadzane są na czterech nogach. Meble wykonane są z płyty o grubości 43mm, pokrytej naturalną okleiną lub melaminą. Dostępna jest bogata gama kolorystyczna. Bryły mebli są minimalistyczne i dostojne, wzbogacane dyskretnymi detalami widocznymi dopiero przy bliższym kontakcie z meblem. 

ostin-gabinet-ciemny

W komodach i szafach zastosowano niezwykłe rozwiązania, niewidoczne na pierwszy rzut oka. Drzwi i szuflady pozbawione są uchwytów, aby  nie zaburzać klasycznej bryły, wykończone są natomiast charakterystycznymi aluminiowymi szczelinami, tworzącymi linearne grafiki. Górne wieńce zostały nieco wysunięte i opuszczone na boki i fronty, a przy tym wykończone ekologiczną skórą, co daje efekt zmysłowy i innowacyjny, będący wyróżnikiem tego systemu.

ostin-stolik-kawowy-ciemny

Kolejnym mocnym akcentem systemu są wiszące regały – kwadratowe i prostokątne. Posiadają one nie tylko ogromną funkcjonalność, ale również wartość dekoracyjną. Regały zawieszone na ścianie (w dowolnym układzie, również w większych kompozycjach) wyglądem przypominają modernistyczne rzeźby i z powodzeniem zastąpią obrazy. Przestrzeń dzięki takim rozwiązaniom zaczyna wyłamywać się ze schematów i staje się bardzo innowacyjna.

ostin-meble-gabinetowe-jasne

Komody i szafy zaprojektowane zostały tak, by były niezwykle atrakcyjne wizualnie, a ich kompozycja była spójna. Wyróżnikiem mebli jest również zestawienie dwóch kolorów na frontach, co tworzy iluzję ich wzajemnego przenikania. Korpusy wykonane zostały z płyt pokrytych melaminą lub okleiną naturalną, możliwe jest też wykorzystanie płyt mdf lakierowanych matowo lub w połysku lub satynowego szkła osadzonego w aluminiowych ramkach, co jest nowością w ofercie.

Melamina

 

Okleina naturalna

 

Lakierowana płyta MDF

OSTIN cennik mebli gabinetowych

OSTIN Katalog pdf

Udostępnimy bryły mebli OSTIN dla programów do projektowaniacad w dwg

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

meble gabinetowe ostin