Meble Gabinetowe MERITUM

Meble biurowe MERITUM, to meble klasyczne, pasujące do poważnych i eleganckich wnętrz. Biurka gabinetowe są proste i stylowe a niepowtarzalnego charakteru nadają im oryginalne wykończenia –  blatu i nóg. W skład zestawu mebli wchodzą elementy, które pozwolą na zaaranżowanie biura z dużą swobodą i dopasowanie ich do potrzeb.

 

biurko gabinetowe w zestawie

Duża ilość elementów systemu meritum pozwala komponować biurka gabinetowe w różne układy za pomocą przystawek oraz kontenerów.

biurko do gabinetu

Meble gabinetowe meritum są wykonane z płyty grubości 38mm, co dodaje meblom prestiżu oraz podkreśla status użytkownika.

laptop na biurku gabinetowym

W biurkach gabinetowych można opcjonalnie zamontować mediaporty, co znacznie zwiększy komfort pracy.

biurko do gabinetu z krzesłami

 

Kolekcja MERITUM, to bardzo duża ilość elementów, w tym przystawek, które można z powodzeniem łączyć w bardzo różnorodny sposób, odpowiadający indywidualnym potrzebom. Meble dzięki temu odpowiednie są do przestrzeni o różnej wielkości, a mimo swojej klasycznej formy nie są przytłaczające. Również dostępna kolorystyka pozwala na dopasowanie mebli do preferencji.

 

Meble z kolekcji MERITUM wykonane są z płyt o grubości 38mm, co sprawia, że meble wyglądają bardzo poważnie i dostojnie, dodając wnętrzu prestiżu i idealnie pasują do prywatnych gabinetów. Same wnętrza mogą zostać odpowiednio wykończone poprzez dobór odpowiednich mebli tła – szaf, regałów, stolików oraz kontenerów, które również wchodzą w skład kolekcji. O kompletności kolekcji świadczy również dostępność mebli konferencyjnych MERITUM.

 

Aby podnieść komfort pracy, w biurkach gabinetowych z tej kolekcji istnieje możliwość zamontowani mediaportów, które nie tylko są rozwiązaniem wygodnym i nowoczesnym, ale również dbającym o estetykę wnętrza.

 

Wybór stołów konferencyjnych do gabinetu sprawia, że Meritum to system kompletny.
Na zestaw Meritum składają się: biurko gabinetowe, stoły, przystawki, szafy i regały oraz kontenery.

Folia

MERITUM tekstury zip

 

Format pliku:

Pobierz

MERITUM katalog pdf

 

Format pliku:

Pobierz

MERITUM AutoCAD zip

 

Format pliku:

Pobierz

MERITUM Arcon zip

 

Format pliku:

Pobierz

MERITUM 3DStudio zip

 

Format pliku:

Pobierz

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

meble gabinetowe meritum