Mediaporty do biurek AR-TEAM to uzupełnienie naszej oferty. Bogaty wybór gniazd przyłączeniowych pozwala dowolnie skonfigurować mediaport zgodnie z potrzebami użytkownika, wybierając gniazda USB, RJ, HDMI lub inne.

Mediaporty do biurek – nasza oferta:

INTRO

madiaporty do biurek ibconnect

Intro to uniwersalny system mediaportów do wpuszczania w blat biurka, mebla lub do wbudowania w ścianę.

UNIT

biurały mediaport biurowy

Unit to najprostszy i podstawowy mediaport, który pozwala na łatwe połączenie zasilania i mediów z podłogi do stanowiska pracy. Do montażu w blacie.

BOX

mediaport do biurek box

Mediaport BOX znajduje zastosowanie w salach konferencyjnych i wykładowych. Pozwala na nieograniczony dostęp do zasilania i danych prosto z biurka lub stołu. Jego niewielka głębokość sprawia, że może być zainstalowane nawet blisko krawędzi, nie blokując nóg siedzących osób. Wkładka wyposażona w szczotkę, umieszczona w szczelinie przyłącza, zapobiega przycinaniu się kabli. Gniazda przyłączeniowe mogą być dowolnie konfigurowane zgodnie z wymaganiami użytkownika, dla portów 4 lub 6-elementowych. Mediaport BOX składa się z mediaportu CUBO BOX oraz nakrywki BOX.

CUBO

mediaporty biurowe przykład

CUBO to system mediaportów do montażu nawierzchniowego, podblatowego lub w kanale kablowym. Gniazda przyłączeniowe mogą być dowolnie konfigurowane.

kolor mediaportu do biurka

Klapki mediaportów do biurek można okleić w kolorze drewna uzgadniając nawet usłojenie!  

Nie wiesz jaki mediaport do biura wybrać i kupić? Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania. Skontaktuj się z naszym ekspertem!

Telefon: 601 089 598

e-mail: biuro@arteam.pl