Meble Gabinetowe VENTUS

Klasyczne meble gabinetowe VENTUS

 

Kolekcja mebli gabinetowych VENTUS to odpowiedź na oczekiwania osób ceniących sobie komfort w klasycznym i eleganckim wydaniu. Biurka gabinetowe, przystawki i kontenery, stoliki, szafy i szafki oraz stoły konferencyjne z tej linii utrzymane są w stonowanej estetyce, którą łatwo dostosować do indywidualnych preferencji, zachowując jednocześnie prestiżowy charakter wnętrz.

Ventus-biurko-V02-przystawka-V08-szafy-wysokie-V23-V22-V24

Forma mebli VENTUS jest bardzo harmonijna i nawiązuje do klasyki gabinetowego designu, kojarzonego z atmosferą profesjonalizmu i twórczej pracy. Wyjątkowa wygoda i funkcjonalne rozwiązania  zapewniają użytkownikom komfort na co dzień oraz podczas wielogodzinnych spotkań i konferencji.

Ventus-stol-gabinetowy-blat-calvados-ciemny-nogi-lakierowane-czarne

Dzięki szerokiej kolorystyce wykończenia meble VENTUS można z łatwością dostosować do pozostałych elementów aranżacji i ogólnej stylistyki biura. To sprawia, że pomimo swej wysmakowanej formy poszczególne elementy kolekcji tworzyć mogą rozmaite aranżacje, od dostojnych gabinetów po utrzymane w jasnych barwach minimalistyczne sale konferencyjne.

Ventus-system-mebli-gabinetowych-biurko-V02-kontener-stol-szafki-niskie-V18-V19

Melamina

W sprawie dostępnej aktualnie kolorystyki w melaminie prosimy o kontakt z biurem.

VENTUS Arcon zip

 

Format pliku:

Pobierz

VENTUS 3ds zip

 

Format pliku:

Pobierz

Plik 2

plik 2

Format pliku:

Pobierz

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

meble gabinetowe ventus