Nowoczesne stoły biurowe to obecnie nie tylko meble, przy których podczas pracy się siedzi, kładzie dokumenty, czy stawia komputer. To meble, które mają ułatwiać nam pracę, czynić ją bardziej komfortową, a przez to bardziej wydajną. Ponadto, stoły takie powinny również współgrać z całą aranżacją wnętrza, a najlepiej, by wyróżniał je szczegół, który sprawi, że poczujemy się przy nim wyjątkowo.

Stoły biurowe – nasze, praktyczne rozwiązania

W firmach nierzadko istnieje konieczność powiększenia grupy pracowników, którzy mają pracować przy jednym projekcie. W takich sytuacjach doskonałym i praktycznym rozwiązaniem jest skorzystanie ze stołów biurowych, które można ze sobą łączyć i komponować w dowolne układy.
Przykładem takiej kolekcji stołów biurowych jest SIMPLIC, w której nie tylko możemy tworzyć nowe zestawienia potrzebne do bieżącej pracy. To stoły, które zniewalają dodatkowymi detalami. Wystarczy wymienić podświetlenia diodami LED, znajdujące się na środku blatu, lub też wyczuwalną fakturę naturalnej okleiny, z której wykonane są niektóre rodzaje blatów.

Stoły biurowe - Simplic

Stoły biurowe – Simplic

Od nowoczesnych stołów biurowych oczekujemy również, by były ergonomiczne. Dobrym przykładem zachowania dużej ilości miejsca pod stołem, tak by pracownicy mogli wygodnie usiąść, są stoły biurowe z kolekcji MIXT. Wycofany pod blat stelaż, nawiasem mówiąc, niezwykle oryginalny, zapewnia każdemu użytkownikowi wystarczającą ilość miejsca na wygodne ułożenie nóg.

Stoły biurowe - Mixt

Stoły biurowe – Mixt

Warto też zwrócić uwagę na stół biurowy z linii mebli biurowych PROXY. Dwie solidne podstawy wykonane z aluminium, a zamontowane wzdłuż krótszych krawędzi stołu, zapewniają odpowiednią stabilność, a jednocześnie pozostawiają dużo przestrzeni pod stołem, dzięki czemu, podobnie jak stoły z kolekcji MIXT, pozwalają na komfortowe zajęcie miejsca użytkownikom.

Stoły biurowe - Proxy

Stoły biurowe – Proxy

Stoły biurowe na kółkach

Istnieją biura, w których jedynie co jakiś czas potrzebny jest większy stół biurowy. Niekiedy też istnieje potrzeba przestawienia go w inne miejsce. W takich firmach doskonale sprawdzą się mobilne meble. System JET pozwala zarówno na łatwe przewiezienie stołów na kółkach w inne miejsce, jak i wygodne ich przechowywanie (blat składa się do pozycji pionowej).

Stoły biurowe - JET

Stoły biurowe – JET

Z kolei linia mebli FF oferuje mobilne stoliki na kółkach, które można łączyć, tworząc większy stół, a ponadto mają niezwykłe, przykuwające wzrok, kształty blatów.

Stoły biurowe - FF

Stoły biurowe – FF

Dobrze, aby stół do biura zawierał element, który sprawi, że pracujące przy nim osoby będą się czuły wyjątkowo. Efekt taki wywoła z pewnością stół z kolekcji MERITUM. Jego krawędzie mają aż 38 mm grubości i są delikatnie zaokrąglone i wyprofilowane, dzięki czemu mebel ten robi wrażenie niezwykle prestiżowego. Z kolei w linii FF znajdziemy stoły biurowe, których blaty lekko uniesione są ponad stelaż. Wrażenie, jakie wywołuje taki zabieg dekoratorski, jest piorunujące.

Stoły biurowe - Meritum

Stoły biurowe – Meritum

Dodatkowym udogodnieniem, zwiększającym funkcjonalność stołu i usprawniającym pracę, jest zamontowanie w nim mediaportów, jak na przykład w stołach z kolekcji mebli biurowych IN. Dzięki takiemu rozwiązaniu poprawia się jakość i komfort pracy, co z pewnością docenią zarówno pracownicy, jak i goście zasiadający przy stole biurowym.

Stoły biurowe - IN

Stoły biurowe – IN