plexiŚcianki działowe są idealnym elementem aranżującym przestrzeń, jeśli chodzi o podział przestrzeni biurowej. To właśnie dzięki nim możemy dowolnie modyfikować powierzchnię biura, tak by stała się ona jeszcze bardziej funkcjonalna i dostosowana do naszych potrzeb. Zastosowanie ścianek działowych daje możliwość wydzielenia bardziej prywatnych paneli i zwiększa poczucie intymności dla pracowników, ale jednocześnie zapewnia otwartą przestrzeń, do której dociera sporo światła. Ma to wpływ nie tylko na komfort pracy, ale i na ich lepsze samopoczucie osób tam pracujących.

Ścianki biurowe cieszą się dużą popularnością, szczególnie kiedy chodzi o biura w których najważniejsza jest komunikacja i integracja. Najczęściej te systemy są wykorzystywane w biurach typu open-space, na przykład w centralach telefonicznych (call-center) gdzie mobilność ścianek dzięki modułom przesuwnym zapewnia odpowiedni komfort pracy. Przestrzeń przedzielona transparentnymi czy też szklanymi ściankami działowymi zapewnia jednocześnie trochę prywatności dla każdego pracownika, jak i optyczne wrażenie dużo większej powierzchni samego biura.

Nowoczesne i uniwersalne ścianki działowe

Ścianki działowe wykorzystywane w biurze powinny cechować się nie tylko oryginalnym wzornictwem, ale i wysoką jakością wykonania. Tak by bez najmniejszego problemu można było dopasować ich wygląd do stylistyki danego biura. Ścianki działowe firmy AR-TEAM zapewniają jakość oraz możliwość dowolnego gospodarowania przestrzenią. Ich lekkość, a zarazem wytrzymałość pozwalają na wszelakie rozwiązania i aranżacje, nawet najmniejszych powierzchni. Oferujemy ścianki działowe w różnych wymiarach, wraz z możliwością ich przeszklenia oraz gwarantujemy łatwość montażu naszych produktów.

Przesuwne ścianki działowe

Przesuwne ściany działowe

Jeśli szukamy rozwiązań, które nie będą zbytnio przytłaczały całej przestrzeni, warto rozważyć opcję ścianek działowych z serii s20 i s32. Możemy tu wybierać spośród modeli niskich i wysokich, jak i ścianek, w których zastosowane jest półprzeźroczyste, bezpieczne plexi. Modele z tej serii mogą być również pokryte tapicerką, co znacznie zwiększa wyciszenie i umożliwia pracę w call-center.

Z kolei jeśli potrzebujemy parawanów lub ścianek działowych, które można bez problemu przemieszczać, warto postawić na serię SIMPLIC. Sprawdzą się one idealnie przy różnego rodzaju zebraniach i konferencjach. Lekkość poszczególnych brył, pozwala na dowolne ich przestawianie. Obecnie parawany te wykonywane są na zmówienie.

Przesuwne ścianki działowe biurowe

Przesuwne ścianki działowe biurowe

Szklane ścianki działowe

Natomiast produkty z linii VELO umożliwiają wydzielenie różnych stref w danym biurze, np. wypoczynkowej czy pracowniczej. Zastosowanie szkła oraz materiałów w szerokiej palecie odcieni, pozwala na łatwe dopasowanie do stylistyki każdego biura. Jednocześnie zapewniając profesjonalny i spójny wygląd. Trzy wymiary ścianek działowych można wykorzystać do oddzielenia pomieszczenia zarówno dla miejsc siedzących, jak i stojących. Dodatkowe elementy uzupełniają zaś ofertę z serii VELO.

Szklane ścianki działowe

Szklane ścianki działowe

Nasze produkty korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań, których przykładem są specjalne kanały chowające i ukrywające przewody. Ułatwia to zachowanie ładu i porządku, bez zbędnych, plączących się kabli. Ścianki działowe AR-TEAM można dowolnie łączyć oraz regulować ich poziom, co znacznie wpływa na funkcjonalność i możliwość ich przystosowania do różnych wnętrz.