Wśród wnętrz biurowych wyjątkowo wysokie wymagania w zakresie aranżacji stawia przed nami kancelaria – miejsce pracy osób związanych z najbardziej prestiżowym zawodami, przestrzeń o charakterze wybitnie reprezentacyjnym. I takie też powinny być meble do kancelarii zdobiące tego typu gabinet: nobliwe, wytworne i szlachetne.

meble do kancelarii

Biurka i szafy gabinetowe XEON

Klasyczne meble do kancelarii

W biurze typu kancelaria najlepiej sprawdza się klasyka. Nie ma tu miejsca na awangardowe formy, przypadkowe zestawienia i improwizację. Atmosferę profesjonalizmu, powagi i prestiżu stworzą meble biurowe do kancelarii o masywnej konstrukcji i szlachetnym wykończeniu. Grube blaty z foliowanego MDF, jak w kolekcji MERITUM, naturalna okleina w stonowanym wybarwieniu, lakier o wysokim połysku, detale z anodowanego aluminium (kolekcja IN) i szkła (systemy SIMPLIC i XEON), czy też intrygujące i wysmakowane zestawienia kolorystyczne (niebanalne dwukolorowe blaty w biurkach VENTUS) to elementy, które podkreślą status wnętrza i nadadzą mu ekskluzywny, ale nieostentacyjny charakter.

Komplet mebli kancelaryjnych XEON

Komplet mebli kancelaryjnych XEON

Centralnym i najważniejszym punktem kancelarii jest oczywiście biurko – masywny, klasyczny mebel kojarzący się z autorytetem użytkownika. Równie istotnym elementem wyposażenia jest efektowny, a przede wszystkim spełniający wymagania ergonomii i solidności fotel gabinetowy – niezbędny warunek komfortu stanowiska pracy osoby na wysokim stanowisku. Pośród mebli do kancelarii adwokackiej są to absolutnie priorytetowe elementy.

Meble do kancelari IN

Meble do kancelari IN

Spójnej aranżacji dopełniają drugoplanowe elementy wyposażenia mebli do kancelarii prawniczej. System szaf i regałów powinien odpowiadać tradycyjnemu wyposażeniu biura, lecz w ponadstandardowym, adekwatnym do statusu wnętrza wydaniu. Dedykowane rozwiązania, takie jak oryginalne regały przeznaczone na ekspozycję nagród i trofeów (wchodzące w skład kolekcji XEON), redukujące ciężkość blatów praktyczne przystawki, kontenery i szafki z linii IN czy OSTIN, a także nasze stoliki, fotele gościnne i sofy pozwolą wykreować elegancką i funkcjonalną przestrzeń pracy i spotkań. W każdym z oferowanych przez nas systemów istnieje też możliwość aranżacji gabinetu ze stołem konferencyjnym, spośród których do najbardziej interesujących należą minimalistyczne stoły SIMPLIC, MIXT i IN.

Meble kancelaryjne IN

Meble kancelaryjne IN

Meble kancelaryjne – nowoczesne rozwiązania

Klasyczny, zachowawczy charakter wyposażenia mebli do kancelarii notarialnej nie musi wykluczać nowoczesnych rozwiązań. Podświetlane szkło i listwy oświetleniowe w stołach konferencyjnych, ciekawe rozwiązania w zakresie układu nóg (jak te zastosowane w linii mebli MERITUM) czy opcjonalnie montowane mediaporty znacząco wpływają zarówno na funkcjonalność, jak i estetykę gabinetu. W kancelarii, która pełni rolę reprezentacyjną, ale przede wszystkim jest przecież miejscem wielogodzinnej pracy, ważnych spotkań i rozmów, takie dyskretne zergonomizowanie przestrzeni jest szczególnie istotne. Duże znaczenie ma też solidność sprzętów, gwarantująca komfort wieloletniego użytkowania. Dlatego warto zainwestować w meble najwyższej klasy, trwałe i ponadczasowo eleganckie.

Mediaport SIMPLIC

Mediaport SIMPLIC

 

Poza linkami zawartymi w treści artykułu, warto również sprawdzić:
TIRION – klasyczne meble gabinetowe
SNABB – meble do nowoczesnego gabinetu

Nie wiesz jakie meble do kancelarii wybrać? Nasi eksperci pomogą wybrać optymalne rozwiązanie!

Telefon: 601 089 598

e-mail: biuro@arteam.pl