W przeciwieństwie do prywatnego mieszkania, biuro nie powinno być przestrzenią silnie zindywidualizowaną, lecz uwzględniającą zróżnicowane upodobania i potrzeby pracowników. Nadrzędnym celem powinna być funkcjonalność – komfortowe i uniwersalne rozwiązania dostosowane do wymogów i charakteru pracy użytkowników przestrzeni. Tak duży zakres możliwości dają meble biurowe modułowe, czyli elastyczne i wszechstronne zestawy przystosowane do rozbudowy, modyfikacji i reorganizacji według indywidualnych preferencji.

 

Za pomocą mebli modułowych stworzymy przestrzeń, która jest nie tylko przystosowana do konkretnych, bieżących potrzeb, ale także ma potencjał ewentualnego rozwoju i przeobrażeń. Docenimy go wraz z upływem czasu, gdy ilość pracowników w firmie rośnie lub maleje, ich funkcje zmieniają się i pojawiają się nowe obszary działań, a wraz z nimi nowe uwarunkowania związane z powierzchnią biurową. W takich sytuacjach wystarczy odpowiednio zreorganizować system zabudowy modułowej, bez konieczności kupowania nowych mebli i co ważne, z zachowaniem spójności stylistycznej.

 

Gdzie najlepiej sprawdzą się meble biurowe modułowe?

Miejsca, gdzie najlepiej sprawdzają się meble modułowe, to przede wszystkim tego typu biura, w których istotna jest komunikacja między pracownikami, a także wszelkiego rodzaju powierzchnie typu open space, skupiające wielu pracowników: działy call center, biura pracy grupowej. W zależności od sposobu organizacji działań zespołu, z pomocą mebli modułowych, takich jak te z sygnowanych przez AR-TEAM linii SIMPLIC, MIXT czy G4,  można stworzyć stanowiska przystosowane do ścisłej współpracy przy długich modułowych stołach, bądź też stanowiska gniazdowe, na przykład rozdzielane ściankami, które można dodatkowo pokryć tapicerką dla wytłumienia hałasu.

 

Meble biurowe modułowe MIXT

Meble modułowe MIXT

 

Meble biurowe modułowe G4

Meble modułowe G4

 

Łącząc meble w dowolne konfiguracje, możemy budować przestrzeń odpowiednią do wykonywania różnego typu działań, a następnie – jeśli sytuacja tego wymaga – dowolnie ją reorganizować. Dotyczy to nie tylko biurek i stołów, lecz także innych elementów wyposażenia biura: w zaprojektowanych z rozmachem wieloelementowych systemach mebli, takich jak  SIMPLIC czy MIXT, mamy możliwość zestawiania ich z szafkami podbiurkowymi, kontenerkami i komodami, dzięki czemu stanowiska pracy są niezwykle funkcjonalne i praktyczne. Liczą się sprytne rozwiązania: ograniczenie ilości nóg w stołach znacznie podwyższa komfort użytkowania i estetykę stanowisk podwójnych czy układów linearnych, a wykorzystanie podwójnej płozy, jak w linii MIXT, pozwala łączyć biurka w jedno stanowisko przy zachowaniu efektu lekkości i prostoty.

 

meble modulowe simplic stanowiska pracownicze

Meble modułowe Simplic

 

modułowe meble biurowe mixt

Meble modułowe MIXT

 

Meble biurowe modułowe na konferencję

Rozwiązania modułowe są wręcz stworzone do sal konferencyjnych, gdzie priorytetem jest elastyczność aranżacji. Dzięki stołom konferencyjnym SIMPLIC z możliwością łączenia możemy rozsadzić uczestników zebrania czy szkolenia w praktycznie dowolny sposób, tworząc układ linearny, zamknięty, w kształcie litery „U” czy w kącie rozwartym. Komfort dla dużej grupy użytkowników, funkcjonalność i nowoczesny, profesjonalny design sprawiają, że meble te spełniają wymagania nawet najbardziej reprezentacyjnych przestrzeni konferencyjnych.

Modułowe stoły konferencyjne Simplic

Modułowe stoły konferencyjne Simplic

 

Meble biurowe modułowe Simplic

Meble modułowe Simplic

 

konferencyjne meble biurowe modułowe in

Stół konferencyjny z kolekcji IN

 

Estetyczna spójność i wysokiej klasy wzornictwo dopełniają obrazu miejsca pracy i spotkań przyjaznego użytkownikom. Wielość rozwiązań wykończeniowych proponowanych przez AR-TEAM daje szerokie możliwości aranżacji biura i sali konferencyjnej w dowolnym, stosownym do charakteru przestrzeni stylu – od klasycznej prostoty, po wyrafinowane nowoczesne rozwiązania, jak wykorzystanie szkła czy podświetlenie blatu stołu diodami LED.

 

Nie wiesz jakie meble modułowe wybrać? Nasi eksperci pomogą wybrać optymalne rozwiązanie!

Telefon: 601 089 598

e-mail: biuro@arteam.pl