Idealny gabinet powinien być urządzony w sposób ergonomiczny, funkcjonalny oraz estetyczny. Dlatego bardzo ważne jest wyposażenie meblowe, na które decydujemy się aranżując nasze wnętrze. Dobrze wyposażone stanowisko pracy stanowi podstawę w prawidłowym i efektywnym wykonywaniu obowiązków służbowych. Jednym z najbardziej istotnych elementów umeblowania gabinetu jest bez wątpienia biurko komputerowe, szczególnie jeśli nasza praca w dużej mierze polega na korzystaniu z komputera. Biurko stanowi najważniejszą przestrzeń w całym gabinecie, ponieważ to przy nim tak naprawdę spędzamy większość czasu w pracy, zatwierdzamy pomysły, podejmujemy decyzje.

Jakie biurka komputerowe wybrać?

Biurko powinno posiadać kształt i rozmiar, który pozwoli na wygodną pracę przy nim oraz na umieszczenie na nim niezbędnych do pracy elementów. Musi być stabilne, solidnie wykonane, posiadać blat odporny na uszkodzenia oraz wytrzymałe nogi. Funkcjonalność i wygląd dopasowany do wnętrza, to kolejne cechy idealnego biurka komputerowego. Powinien pasować do pozostałych elementów meblowych znajdujących się w danym gabinecie, a przede wszystkim być dopasowane wielkością i rozmiarem do fotela lub krzesła biurowego, na którym siedzimy podczas pracy. Ważne jest również skomponowanie z innymi meblami, warto jest więc urządzać gabinet używając mebli z tej samej serii.

Biurka komputera Proxy

Biurka komputerowe Proxy

Biurka komputerowe – nasze propozycje

Idealnym rozwiązaniem jest funkcjonalny zestaw mebli pracowniczych o stabilnej konstrukcji G4. Meble będące elementami systemu są stworzone tak, by móc być wykorzystywane w wielu aranżacjach. System zapewnia możliwość łączenia biurek i stołów w różne układy. Dzięki ramie wykonanej z metalu, która została umieszczona pod blatem biurka, zostały ograniczone ilości nóg w podwójnych stanowiskach.

Biurka komputerowe g4

Biurka komputerowe G4

Kolejna propozycja to kolekcja MIXT PRO – uzupełnienie linii mebli pracowniczych MIXT, zawierająca w swojej ofercie biurka oraz akcesoria. Meble z serii MIXT PRO stworzone są dla osób, które cenią sobie dobrą organizację przestrzeni oraz funkcjonalność. Biurka pracownicze w swoim wyposażeniu posiadają elementy, takie jak: lampki, ścianki, tablice magnetyczne, mediaporty, otwierane kanały kablowe, czy piórniki. Biurka MIXT PRO możemy zestawiać ze sobą za pomocą ścianek działowych.

Biurka komputerowe MIXT PRO

Biurka komputerowe MIXT PRO

Godny polecenia jest również system FF, którego oferta jest bardzo różnorodna i zawiera w sobie biurka o wielu wymiarach i kształtach. Cechy, które idealnie określają linię FF to przede wszystkim oryginalność, lekka forma, stabilność i funkcjonalność.

Biurka komputerowe FF

Biurka komputerowe FF

Warto przyjrzeć się również meblom z serii NEO, zawierającej biurka, które cechuje niezwykła prostota. W składzie zestawu mebli NEO znajdziemy oprócz biurek: przystawki, kontenery oraz stoliki.

Biurka komputerowe NEO

Biurka komputerowe NEO

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem są biurka z kolekcji mebli pracowniczych AXUS. Są to meble niesamowicie klasyczne, łączące w sobie prostotę z oryginalnością. Mamy tutaj do wyboru biurka o różnych formach, o wykonaniu bardzo przyjemnym dla oka. Słowa, które najtrafniej określają biurka z tej mebli to przestronność i klasyczność.

Biurka komputerowe AXUS

Biurka komputerowe AXUS