W biurze spędzamy większość dnia, dlatego zarówno jego wystrój, jak i ergonomia, są niezmiernie ważnymi aspektami każdego pracownika i szefa. Nowoczesne, wygodne i stylowo urządzone biuro to nie tylko miejsce pracy, w którym z przyjemnością podejmujemy się nowych zadań, ale również wizytówka naszej firmy. Wrażenie, jakie wyniosą po wizycie w takim biurze nasi klienci, może rzutować na naszą dalszą z nimi współpracę, a im bardziej komfortowo będą się czuli w naszej przestrzeni, tym chętniej będą się z nami kontaktować. Decydując się na nowoczesne aranżacje, warto postawić przede wszystkim na dobrej jakości biurko, które będzie zarówno współgrać z nowoczesnym wyposażeniem, jak i spełniać współczesne wymagania techniczne i estetyczne.

Cechy nowoczesnych biurek

Ze względu na fakt, że biurko służyć ma nam przede wszystkim jako mebel praktyczny, dobrze jest wybrać model, który będzie miał możliwość regulacji wysokości. Ponadto, biurko jest zwykle jednym z elementów wyposażenia biura czy gabinetu. Dlatego też nowoczesne modele pozwalają na wykorzystanie ich w różnych konfiguracjach w zestawieniu z szafkami, kontenerami na dokumenty czy regałami.

Nowoczesne biurka - Mixt

Nowoczesne biurka – Mixt

Niezwykle funkcjonalnym i nowoczesnym rozwiązaniem są biurka z wmontowanym piórnikiem z listwą zasilającą, jak w przypadku modeli z linii MIXT. Zamiast plątaniny kabli i przedłużaczy za komputerem mamy bardzo eleganckie, wmontowany w blat i zamykany pojemnik, który pozwala na schowanie wszystkich, mało estetycznych, ale koniecznych w biurze akcesoriów. Podobne rozwiązania zostały zastosowane w biurkach z kolekcji mebli biurowych SIMPLIC. Mediaporty w formie poziomej i schowanej w blacie listwy, lub też listwy pionowej, wysuwanej do góry, stanowią nie tylko ekskluzywne detale, ale również znacznie zwiększają komfort pracy. Z kolei konstrukcja biurek z kolekcji mebli biurowych MERITUM pozwala na dodatkowe zamontowanie mediaportów, zgodnie z naszym życzeniem.

Nowoczesne biurka - Simplic

Nowoczesne biurka – Simplic

Stoły konferencyjne – nasze rozwiązania

O nowoczesności biurka stanowią nie tylko nowatorskie rozwiązania techniczne. Obecne standardy kładą duży nacisk na estetykę wykonania, wysoką jakość materiałów i dbałość o szczegóły. Wśród biurek o niezwykle nowoczesnym designie znaleźć możemy modele ze szklanymi blatami osadzonymi na oryginalnie wygiętym stelażu (kolekcja XEON), modele ze szklanymi blatami podświetlanymi diodami LED (SIMPLIC), czy też blaty wykonane z linoleum lub materiałów o powierzchni z fakturą wyczuwalną dopiero przy dotyku. Takie rozwiązania doskonałe będą dla osób ceniących sobie indywidualizm, wyrafinowaną estetykę i ekskluzywne detale.

Nowoczesne biurka - Xeon

Nowoczesne biurka – Xeon

Nowoczesne biurko to współczesne wzornictwo i wyposażenie w udogodnienia techniczne, ale również staranne wykonanie z wysokiej jakości, doskonałych i jednocześnie oryginalnych materiałów. Powinny one gwarantować nie tylko trwałość, ale również bezpieczeństwo, dlatego warto sprawdzić przed zakupem takiego mebla, czy materiał, z którego został wyprodukowany, posiada atest higieniczności na płytę meblową. Posiadają go w standardzie tacy producenci jak
Pfleiderer, Kronopol, Egger czy Kronospan.