Są wnętrza, w których estetyka mebli jest równie ważna, jak ich jakość i wygoda. Dotyczy to nie tylko prywatnej przestrzeni domowej, ale również ważnych pomieszczeń firmowych: gabinetów, sal konferencyjnych i innych reprezentacyjnych miejsc, którym chcemy nadać prestiżowego charakteru. W tego typu eleganckich aranżacjach sprawdzą się świetnie stylowe meble tapicerowane.

W ofercie Ar-Team znaleźć je można w kilku wyróżniających się wyrafinowanym wzornictwem kolekcjach. To sofy i fotele łączące w sobie szlachetną prostotę z odwołaniami do konkretnych rozdziałów historii designu, czego najlepszym przykładem jest linia VANCOUVER BOX, inspirowana kubicznymi projektami Le Corbusiera oraz formą foteli klubowych z początku XX wieku.

Szlachetny minimalizm charakteryzuje również meble tapicerowane z ekskluzywnych kolekcji myTURN, OCTOBER, TRITOS i ALTER: nowoczesna linia i najwyższej klasy wykończenia nadają im wyrafinowanego stylu, wprost stworzonego by podkreślić rangę przedsiębiorstwa oraz wyjątkowość wszelkich wnętrz, także przestrzeni prywatnej.

 

Meble tapicerowane MyTURN

Meble tapicerowane MyTURN

 

Meble tapicerowane OCTOBER

Meble tapicerowane OCTOBER

 

Sofy tapicerowane TRITOS

Sofy tapicerowane TRITOS

 

Meble tapicerowane ALTER

Meble tapicerowane ALTER

 

Konferencyjne meble tapicerowane

Jeśli natomiast szukamy mebli, które odpowiednio zaakcentują elegancję sal przeznaczonych na konferencje prasowe i inne ważne spotkania, doskonałym wyborem  będą nowoczesne krzesła biurowe o kubełkowej formie: FAN, SORISSO czy nieco bardziej klasyczny, lecz równie nietuzinkowy FORMAT. Wyjątkowo komfortowe, designerskie siedziska uświetnią każde wnętrze o dużym znaczeniu reprezentacyjnym, zapewniając przy tym najwyższy komfort użytkownikom.

 

Fotel tapicerowany FORMAT

Fotel tapicerowany FORMAT

Krzesła tapicerowane SORRISO

Krzesła tapicerowane SORRISO

 

Tym, co nadaje meblom tapicerowanym z naszych kolekcji unikalnego charakteru, są niebanalne detale, jak choćby te, które znajdziemy w kolekcjach OCTOBER i FAN: drewniane nóżki, charakterystyczne przeszycia czy ozdobne pikowania i guziki, dzięki którym sofy OCTOBER przypominają obicia kanapowe. Tego typu elementy pozwalają w dyskretny, lecz efektowny sposób spersonalizować wnętrze z zachowaniem stylizacyjnej spójności.

 

Krzesło tapicerowane FAN

Krzesło tapicerowane FAN

 

Obok nietuzinkowego designu najważniejszym atrybutem naszych mebli tapicerowanych jest jakość wykonania, precyzyjne wykończenie, klasa zastosowanych materiałów i ergonomia na najwyższym poziomie. Stuprocentowy komfort użytkowania, funkcjonalność oraz solidność i trwałość, którą potwierdza uniwersalna pięcioletnia gwarancja sprawiają, że oferowane przez nas meble tapicerowane są inwestycją idealną zarówno w aranżacji firmy, jak i domów prywatnych.

 

Nie wiesz jakie meble tapicerowane wybrać i kupić? Nasi eksperci pomogą wybrać optymalne rozwiązanie!

Telefon: 601 089 598

e-mail: biuro@arteam.pl