Meble Tapicerowane myTURN

Sofy, kanapy i fotele myTURN

 

Gabinety prezesów i managerów wyższego stopnia, hole, recepcje, lobby – we wszystkich tego typu reprezentacyjnych wnętrzach oczywistym wyborem są meble o prestiżowym charakterze. Wśród nich niezwykle istotną rolę grają komfortowe siedziska, których ergonomia oraz design wpływa na postrzeganie firmy przez klientów i kontrahentów.

 

sofa biurowa ze skóry w recepcji

 

Najbardziej pożądaną formą sof i foteli odpowiednich do tego typu przestrzeni są eleganckie i minimalistyczne meble, które w niebanalny sposób podkreślają autorytet i profesjonalizm nowoczesnej firmy. Kolekcja myTURN reprezentuje taki właśnie wysmakowany i powściągliwy, lecz zarazem nieszablonowy styl. To zaprojektowane przez brytyjskiego designera Paula Brooksa siedziska, które oprócz wyjątkowego wzornictwa wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Wyjątkowa wygoda tych mebli wynika z zastosowania niezależnych poduch na oparciach i siedziskach, wypełnionych najwyższej jakości ciętą, wysokoodbojną pianką o precyzyjnie dobranych parametrach. Wraz z najwyższej klasy skórą i efektownymi elementami chromowanymi oraz wyjątkowo starannym wykończeniem wszystkich detali całość tworzy ekskluzywne meble o prestiżowym charakterze, wprost stworzone do wnętrz o szczególnym znaczeniu dla wizerunku firmy.

 

kanapa biurowa tapicerowana w poczekalni

Kolekcję myTURN, na którą składają się fotel oraz sofy i kanapy w dwóch wariantach – dwu- lub trzyosobowej, dostępne w wersji na płozach lub nogach, uzupełniają niskie prostokątne lub kwadratowe stoliki, umożliwiające stworzenie eleganckiej przestrzeni typu lobby, idealne do recepcji czy holu. Wybór opcji kolorystycznych oraz wykończeń detali metalowych daje szerokie możliwości aranżacyjne, dzięki którym istnieje szansa dostosowania charakteru wnętrza do indywidualnych preferencji.

 

sofa do biura

Eco

 

Softline

 

Aquarius

 

Step

 

Ultima

 

Skóra

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

meble tapicerowane myturn