Meble Tapicerowane OCTOBER

Fotele i sofy OCTOBER

 

Kolekcja OCTOBER została stworzona specjalnie z myślą o reprezentatywnych miejscach użyteczności publicznej, takich jak wnętrza hoteli, eleganckie poczekalnie, recepcje i lobby. Zaprojektowane przez cenionego brytyjskiego designera Hilarego Birkbecka fotele i sofy charakteryzują się uniwersalnym, a jednocześnie niebanalnym wzornictwem, które łatwo zaadaptować zarówno do wnętrz na wskroś nowoczesnych, jak i tradycyjnych.

October_01

Efektowny design mebli OCTOBER kojarzy się z prestiżem i komfortem: charakterystyczne pikowane poduchy dekorowane guzikami, detale z litego drewna lub metalu oraz szlachetna prostota formy foteli i sof nadają wnętrzu niewymuszonej elegancji. Możliwość wyboru wariantu wykończenia – od kilku rodzajów tkaniny po skórę, szeroki wachlarz kolorów, które można ze sobą zestawiać w obrębie tego samego materiału oraz duża liczba elementów kolekcji: pufy pojedyncze i podwójne, fotele, sofy podwójne i potrójne – wszystko to sprawia, że meble OCTOBER można bez trudu dostosować do nawet najbardziej zindywidualizowanych preferencji. Uzupełnieniem linii są stoliki kawowe dostępne w dwóch rozmiarach, utrzymane w nowoczesnym, wyszukanym stylu.

October_02

Oczywiście najważniejszą funkcją siedziska jest zapewnienie komfortu użytkownikom. Również w tym względzie kolekcja OCTOBER spełnia najbardziej drobiazgowe wymagania. Wypełnione ciętą pianką poduchy są niezwykle wygodne i optymalnie miękkie, a przemyślana konstrukcja foteli i sof pozwala na wyjątkowo przyjemne spędzanie czasu.

October_01 zb

Eco

 

Ilio

 

Softline

 

Aquarius

 

Fame

 

Step

 

Ultima

 

Skóra

 

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

meble tapicerowane october