Wizerunek firmy to coraz bardziej istotny element konkurencyjności. Składa się na niego wiele czynników, spośród których wygląd wnętrz biurowych, a nade wszystko gabinetów, recepcji i sal konferencyjnych ma niebagatelne znaczenie dla kształtowania spójnej, atrakcyjnej marki będącej synonimem solidności i prestiżu.

Służą temu ekskluzywne linie mebli dedykowane wnętrzom o szczególnym znaczeniu reprezentacyjnym. O elitarnym charakterze tych elementów wyposażenia świadczy niebanalny design oraz wysokiej jakości wykonanie z wykorzystaniem luksusowych materiałów. Przemyślana aranżacja z wykorzystaniem mebli najwyższej klasy podkreśli renomę przedsiębiorstwa oraz autorytet i wysoką pozycję osób decyzyjnych.

Wyszukane wzornictwo pełni pierwszoplanową rolę w przypadku mebli o prestiżowym charakterze. W tej kwestii warto zaufać profesjonalistom, takim jak uznany polski projektant Piotr Kuchciński, sygnujący swoim nazwiskiem kolekcję XEON. To jedna z najbardziej oryginalnych linii mebli gabinetowych na świecie – minimalistyczne wzornictwo oraz połączenie szkła, stali, anodowanego aluminium i oklein naturalnych tworzy unikalne, na wskroś nowoczesne kompozycje, wprost stworzone do ekskluzywnych gabinetów o dużym metrażu.

Projektant mebli biurowych Piotr Kuchciński

Projektant mebli biurowych Piotr Kuchciński

 

ekskluzywne meble biurowe

XEON – Biurka gabinetowe

 

Meble gabinetowe z kolekcji XEON

Meble gabinetowe z kolekcji XEON

 

Specjalista w dziedzinie projektowania mebli biurowychPaul Brooks, stworzył natomiast wyjątkową kolekcję bardzo eleganckich, komfortowych sof i foteli myTURN, przeznaczonych do gabinetów prezesów, czy managerów wyższego szczebla oraz innych reprezentacyjnych wnętrz.

Projektant mebli biurowych Paul Brooks

Projektant mebli biurowych Paul Brooks

 

Fotele biurowe z kolekcji myTurn

Fotele biurowe z kolekcji myTurn

Ekskluzywne meble biurowe – a budowanie dobrego wizerunku własnej marki

Przestrzeń będąca swoistą wizytówką firmy: recepcja, lobby czy hol, również wymaga nietuzinkowej aranżacji, która stworzy przyjazną atmosferę, zapewni klientom pełen komfort i pozwoli im poczuć się niemal „jak w domu”. Ekskluzywne meble OCTOBER to kolekcja składająca się z efektownych sof, foteli, puf i stolików kawowych o uniwersalnym charakterze. Duża liczba elementów, zróżnicowane wykończenia i bogata kolorystyka mebli OCTOBER umożliwiają swobodne komponowanie zindywidualizowanych zestawów, dostosowanych do konkretnych potrzeb i preferowanej stylistyki.

Meble biurowe OCTOBER

Meble biurowe OCTOBER

 

Precyzyjne wykonanie z dbałością o każdy szczegół i funkcjonalność to ogromne atuty ekskluzywnych linii mebli. Dzielone blaty stołów SIMPLIC czy drewniane elementy zastosowane w kolekcji OCTOBER to znakomite przykłady tego, w jaki sposób detal decyduje o wyjątkowości mebla. Oznacza to również najwyższej jakości materiały: naturalna skóra na sofach i fotelach, nowoczesne elementy chromowane, naturalne okleiny mebli, a wśród nich dedykowany najbardziej reprezentacyjnym wnętrzom fornir Santos Palisander, wyróżniający się bogatym rysunkiem drewna. Jak w przypadku wszystkich produktów w ofercie firmy AR-TEAM, wysoka jakość wykonania idzie w parze z długim okresem gwarancji, co oznacza, że nasze meble są inwestycją na lata.

Meble biurowe SIMPLIC

Meble biurowe SIMPLIC

 

Fotele biurowe Santos Palisander

Fotele biurowe Santos Palisander

W elegancko i komfortowo urządzonym gabinecie, czy przestrzeni biurowej nie może oczywiście zabraknąć najwyższej klasy fotela, który nie tylko stanie się ważnym elementem aranżacji, ale też zapewni użytkownikowi wyjątkową wygodę nawet podczas długotrwałej pracy. Bardzo nowoczesny, ekskluzywny fotel ACTION to przykład najbardziej zaawansowanej myśli ergonomicznej oraz nadający wnętrzu charakter element, wyróżniający się wyjątkowym, bardzo nowoczesnym designem. Wyjątkowo pokaźny i solidny, ACTION będzie mocnym akcentem każdej idącej z duchem czasu aranżacji.

Fotele biurowe ACTION

Fotele biurowe ACTION

 

Nie wiesz jakie ekskluzywne meble biurowe wybrać? Nasi eksperci pomogą wybrać optymalne rozwiązanie!

Telefon: 601 089 598

e-mail: biuro@arteam.pl