Ścianki działowe

Lekkie ścianki działowe do biura firmy AR-TEAM umożliwiają dowolne kształtowanie przestrzeni i gospodarowanie jej powierzchnią. Łatwy montaż pozwala szybko i sprawnie wydzielić pomieszczenia. Oferowane biurowe ścianki działowe posiadają różne wymiary przepierzeń oraz możliwość ich przeszklenia, co pomoga zmienić miejsce pracy w funkcjonalną przestrzeń spełniającą wiele zadań.

SELVA akustyczne ścianki mobilne

System ścianek przestawnych ekranów SELVA to doskonałe rozwiązanie poprawiające komfort pracy w biurze poprzez eliminację uciążliwego hałasu. To doskonałe rozwiązanie do openspace, recepcji, callcenter czy sali konferencyjnej.

Przesłony przeciwwirusowe PSv

Łatwy montaż bez ingerencji w blat biurka. Krótki termin dostawy – 7dni. Możliwe wykonanie na wymiar.

VELO ekskluzywne ścianki do biura

Pełne lub szklane biurowe ścianki działowe VELO   Dzięki systemowi ścianek działowych do biura VELO możliwe staje się dowolne zaaranżowanie przestrzeni biurowej. Ścianki działowe umożliwiają podział biura, wydzielenia prywatnych stanowisk pracy, czy oddzielenie różnych stref np. wypoczynkowej, sali narad i…

ALBERI cisza i piękno natury w biurze

Wzorowane na naturalnych formach ekrany akustyczne ALBIERI są idealnym remedium na hałas w biurze…

RollWall – mobilna strefa chillout

Ekrany na kółkach serii RollWall dają możliwość wydzielenia strefy ciszy i dowaolengo jej przemieszczania. Dzięki bogatej palecie możliwych wykończeń, dodadzą energii i elegancji przestrzeni biurowej.

Ścianki systemowe do biura – SYSTEM 32

Ścianki w systemie 32 stanowią kompleksową ofertę pozwalającą zaaranżować dowolną przestrzeń. Mają właściwości wygłuszające biurowy szum, mogą być przeźroczyste i występują w wielu wariantach i rozmiarach. Montaz jest błyskawiczny i nie wymaga ingertencji w ściany i podłogi.

Przesłony ochronne do biura

Solidne i szybkie w montażu ścianki chroniące przed rozprzestrzenianiem sie koronawirusa i innych zachorowań. Przeznaczone do montażu w istniejących obiektach.

MDD ścianki systemowe

Ścianki działowe MDD są nową propozycją w ofercie AR-TEAM. Pozwalają one na efektywny podział przestrzeni w biurze, jednocześnie będąc rozwiązaniem lekkim optycznie i nie zagracającym przestrzeni biurowej. Ścianki można mocować do biurek lub ścian, bądź zastosować ścianki wolnostojące jako parawany.…

SIMPLIC parawany biurowe

Lekkie ścianki działowe SIMPLIC pozwalają na dynamiczne wydzielanie przestrzeni biurowej. Przesuwne ścianki działowe SIMPLIC można w szybki i prosty sposób przenosić lub przesuwać po pomieszczeniu biurowym.   Zobacz również meble SIMPLIC w wersji  gabinetowej, konferencyjnej i pracowniczej.…

+48 601 089 598

biuro@arteam.pl

Fiomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas