AR-TEAM jest Firmą specjalizującą się w projektowaniu oraz wyposażaniu powierzchni biurowych. W tej branży działamy od ponad 20-stu lat.

 

Zapraszamy do odwiedzenia wirtualnego salonu mebli.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi producentami krajowymi i zagranicznymi możemy zrealizować każdą wizję. Połączyć styl z ergonomią i dopasować go do budżetu. Pracowaliśmy już dla dużych banków, urzędów centralnych, międzynarodowych koncernów, wyposażyliśmy tez wiele małych firm rodzinnych.

Pomożemy kształtować pierwsze wrażenie Klienta odwiedzającego Państwa biuro przy pomocy systemów lad recepcyjnych pasujących do reprezentacyjnych przestrzeni dużych korporacji, jak i małych firm. Marzy Ci się lada z drewna, tworzywa, szkła, stali czy betonu? Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt.

Zależnie od Państwa wymagań zaprojektujemy nowoczesne i stylowe gabinety, czyli pomieszczenia emanujące prestiżem i zapewniające menedżerowi, jak i gościom najwyższą wygodę.

Aby zapewnić bezstresową i efektywną pracę, stworzymy biura typu open-space lub inne powierzchnie dla pracowników. Dostosowując się do projektu możemy zaproponować kilka rozmiarów i kształtów biurek, w tym biurka łukowe, biurka kątowe i narożneKilka systemów szaf biurowych pozwoli uporządkować dokumentacje, a szafy metalowe zabezpieczą najcenniejsze akta w biurze.

Sale konferencyjne to miejsce, gdzie splatają się drogi wszystkich pracowników w firmie. Możemy zaproponować bogaty wybór pojedynczych stołów konferencyjnych, jak i systemy modułowe, pozwalające budować konstrukcje dla kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu osób

Fotele i krzesła biurowe, w zależności od konfiguracji mogą występować jako fotele obrotowe lub krzesła konferencyjne i recepcyjne, zwiększą komfort i efektywność Państwa pracowników. 

Dopełnieniem wystroju mogą być meble tapicerowane umieszczone w gabinecie, na recepcji czy innych eksponowanych częściach biura.   Meble biurowe z naszej oferty pozwolą na aranżację przestrzeni każdego biura.  W naszych katalogach znajdziecie Państwo szeroki wybór mebli systemowych, dostarczamy również elementy produkowane na specjalne zamówienie.

 

Skontaktuj się z nami. Rozpocznijmy współpracę już teraz!

+48 601 089 598

biuro@arteam.pl

Fiomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas