O NAS ->  O FIRMIE

O AR TEAM - Logo

AR-TEAM jest Firmą specjalizującą się w projektowaniu oraz wyposażaniu powierzchni biurowych. W tej branży działamy od ponad 20-stu lat.

 

Zapraszamy do odwiedzenia wirtualnego salonu mebli.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi producentami krajowymi i zagranicznymi możemy zrealizować każdą wizję. Połączyć styl z ergonomią i dopasować go do budżetu. Pracowaliśmy już dla dużych banków, urzędów centralnych, międzynarodowych koncernów, wyposażyliśmy tez wiele małych firm rodzinnych.

O AR TEAM - Lada
O AR TEAM - HORIZON

Pomożemy kształtować pierwsze wrażenie Klienta odwiedzającego Państwa biuro przy pomocy systemów lad recepcyjnych pasujących do reprezentacyjnych przestrzeni dużych korporacji, jak i małych firm. Marzy Ci się lada z drewna, tworzywa, szkła, stali czy betonu? Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt.

O AR TEAM - Meritum
O AR TEAM - In_15

Zależnie od Państwa wymagań zaprojektujemy nowoczesne i stylowe gabinety, czyli pomieszczenia emanujące prestiżem i zapewniające menedżerowi, jak i gościom najwyższą wygodę.

O AR TEAM - MIXT
O AR TEAM - G4

Aby zapewnić bezstresową i efektywną pracę, stworzymy biura typu open-space lub inne powierzchnie dla pracowników. Dostosowując się do projektu możemy zaproponować kilka rozmiarów i kształtów biurek, w tym biurka łukowe, biurka kątowe i narożneKilka systemów szaf biurowych pozwoli uporządkować dokumentacje, a szafy metalowe zabezpieczą najcenniejsze akta w biurze.

O AR TEAM - H2
O AR TEAM - J

Sale konferencyjne to miejsce, gdzie splatają się drogi wszystkich pracowników w firmie. Możemy zaproponować bogaty wybór pojedynczych stołów konferencyjnych, jak i systemy modułowe, pozwalające budować konstrukcje dla kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu osób

O AR TEAM - Nowoczesny_fotel_obrotowy_action
O AR TEAM - Fotel_obrotowy_active
O AR TEAM - Veris
O AR TEAM - Krzeslo

Fotele i krzesła biurowe, w zależności od konfiguracji mogą występować jako fotele obrotowe lub krzesła konferencyjne i recepcyjne, zwiększą komfort i efektywność Państwa pracowników. 

O AR TEAM - Meble
O AR TEAM - Tritos

Dopełnieniem wystroju mogą być meble tapicerowane umieszczone w gabinecie, na recepcji czy innych eksponowanych częściach biura.   Meble biurowe z naszej oferty pozwolą na aranżację przestrzeni każdego biura.  W naszych katalogach znajdziecie Państwo szeroki wybór mebli systemowych, dostarczamy również elementy produkowane na specjalne zamówienie.

 

Skontaktuj się z nami. Rozpocznijmy współpracę już teraz!

+48 601 089 598

biuro@arteam.pl

Fiomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas