Meble Tapicerowane KOKO

KOKO, to projekt którego celem było stworzenie nowoczesnej linii mebli, wygodnych i umożliwiających różnorodne kształtowanie przestrzeni. System mebli recepcyjnych KOKO charakteryzuje się nowoczesną linią i daje możliwość różnych połączeń systemowych, dzięki którym można ożywić trudne powierzchnie przestrzeni publicznych (recepcje, hole, poczekalnie). Meble są jednocześnie nowoczesne i eleganckie, nadają miejscom z reguły postrzeganym jako bezosobowe niepowtarzalny rys.

krzesła obrotowe do poczekalni

Krzesła do poczekalni

 

Łączniki umożliwiają tworzenie dowolnych konfiguracji i układów, krzesła i siedziska do poczekalni mogą być łączone w dowolne kształty. Doskonałym wykończeniem i elementem pozwalającym na bardziej uniwersalne zastosowanie systemu KOKO są niskie stoliki, wykończone metalowym stelażem, dostępne w trzech kształtach i w dużej gamie kolorystycznej.

Ciekawym i wyróżniającym się elementem kolekcji jest fotel obrotowy na solidnej, pięcioramiennej postawie. Wykończony skórą i elegancki, z powodzeniem sprawdzi się w salach oficjalnych spotkań, nadając przestrzeni prestiżu.

krzesła i stolik w recepcji

Krzesła do poczekalni

 

Siedziska recepcyjne KOKO stanowią eleganckie wykończenie każdego biura. Ich forma jest prosta i geometryczna. Krzesła do tego są bardzo wygodne, a ich tapicerka jest bardzo wytrzymała, podobnie jak cała konstrukcja. Metalowy stelaż dodatkowo dodaje krzesłom lekkości i minimalistycznego, nowoczesnego charakteru. Sprawdzą się zarówno w przestrzeniach niewielkich, jak i w dużych halach, właśnie ze względu na swoją nieprzesadzoną formę i możliwość dowolnego operowania kolorem.

krzesła i stolik do poczekalni

 

Meble do recepcji KOKO dają możliwość dowolnego łączenia i zestawiania pojedynczych elementów – siedzisk i blatów. Dostępne są trzyosobowe i dwuosobowe fotele, które można wykończyć podłokietnikami, dla pełnego komfortu. Jest to świetna alternatywa dla niewygodnych i bezosobowych ławek, często spotykanych w różnego rodzaju poczekalniach.

krzesła i ławki do poczekalni

Meble do recepcji, poczekalni

 

W czerwcu 2000 roku system recepcyjny KOKO otrzymał znak Dobry Wzór, przyznany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Eco

 

Evo

 

Next

 

Illio

 

Softline

 

Aquarius

 

Skóra

Plik 2

plik 2

Format pliku:

Pobierz

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

meble tapicerowane koko