Krzesła Konferencyjne LIGO

 

Nowa stylistyka, atrakcyjny wygląd i ergonomiczne kształty to atuty rodziny krzeseł konferencyjnych LIGO.

Ligo K13 H chrome_bok Ligo K23 H chrome (2)
Wykonany z bukowej sklejki kubełek krzesła wsparty jest na metalowym stelażu a całość sprawia wrażenie lekkiej, ażurowej konstrukcji urozmaiconej delikatną kolorystyką drewna. Siedziska dostępne są w czterech różnych kształtach, a nogi mogą mieć kolor chrom, satyna, czarny lub metalik. LIGO wyróżnia się również innymi ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Zastosowane w stelażu specjalne poprzeczki oraz stopki kątowe zabezpieczają krzesła przed rysowaniem podczas sztaplowania.

Untitled00068

Opcjonalnie dołączane są również łączniki, które umożliwiają połączenie krzeseł w rzędy. Szkielet krzesła został wykonany w technologii spawania TIG, co oznacza, że powstałe spoiny są estetycznie wygładzone i niewidoczneLIGO doskonale pasuje do jasnych wnętrz restauracyjnych, jadalni hotelowych, punktów kawiarnianych czy pomieszczeń socjalnych w firmach.

LIGO K32 H chromLIGO K44 H chrom

Komfort użytkowania zapewniają krzesłom tapicerowane nakładki na siedzisko, na siedzisko i oparcie oraz wersje całe tapicerowane. Nakładki tapicerskie dostępne są we wszystkich tkaninach znajdujących się w ofercie.

 

GS_logo

Evo

 

Eco

 

Next

 

Ilio

 

Nexus

 

Softline

 

Aquarius

 

Fame

 

Step

 

Ultima

 

Sklejka

 

Skóra

 

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

krzesła konferencyjne ligo