Krzesła Konferencyjne ARCA

Podstawą odpowiednio zaaranżowanej sali konferencyjnej są funkcjonale meble, które umożliwią użytkownikom komfortowe i wygodne uczestnictwo w spotkaniach, konferencjach i szkoleniach, a zarazem nadadzą przestrzeni uniwersalnego, ale niebanalnego charakteru. Warto postawić na bezpieczny, lecz oryginalny styl nowoczesny, który łatwo zaaranżować w każdym wnętrzu i dostosować do wielu różnych potrzeb. Lekka konstrukcja i współczesna forma krzeseł konferencyjnych ARCA pozwolą wykreować atmosferę profesjonalizmu i harmonii estetycznej w oryginalnym wydaniu.

Najistotniejszym jednak elementem podczas wielogodzinnych posiedzeń jest oczywiście wygoda. Krzesła konferencyjne ARCA ułatwiają utrzymanie prawidłowej postawy ciała i zapewniają niezbędny komfort dzięki wygodnemu siedzisku i dobrze wyprofilowanemu oparciu.

krzesła konferencyjne do biura ARCA

Krzesła konferencyjne do biura – kolekcja ARCA

 

Mimo lekkiej konstrukcji i pozornej delikatności, krzesła konferencyjne z tej linii charakteryzują się dużą odpornością, wytrzymując obciążenie nawet do 150 kg, a szeroki wybór kolorów i faktur tapicerki oraz możliwość ich łączenia daje możliwość przystosowania wzornictwa do dowolnego stylu – od surowego minimalizmu po wnętrza wypełnione kolorem. Swoją niebanalną formą krzesła ARCA robią wrażenie zarówno w zestawieniu z prostym stołem konferencyjnym, jak i z bardziej awangardowymi meblami. Ponadczasowa forma i wyjątkowa trwałość zapewnią komfortowe wieloletnie użytkowanie oraz wszechstronność i elastyczność zastosowań.

GS logo

TOP DESIGN AWARD sm2
diament 2010 wyroznienie

Evo

 

Eco

 

Ilio

 

Softline

 

Aquarius

 

Step

 

Ultima

 

Skóra

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

krzesła konferencyjne arca