Krzesła Obrotowe SOLO

Krzesła pracownicze SOLO

Z punktu widzenia pracownika, który spędza większą część swego dnia w pozycji siedzącej, ergonomia stanowiska pracy odgrywa zasadniczą rolę w zakresie dbania o zdrowie, dobre samopoczucie i wydajność wykonywanych zadań. Dobrej jakości krzesło obrotowe, takie jak klasyczny model pracowniczy SOLO, zapewni komfort nawet podczas długotrwałej pracy przy biurku dzięki odpowiednio wyprofilowanemu siedzisku i oparciu, podparciu w części lędźwiowej i stabilnym podłokietnikom. Dostosowanie do indywidualnych wymagań użytkownika umożliwia szeroki zakres regulacji elementów, będący warunkiem ergonomii mebla.

W zakresie designu krzesła SOLO charakteryzują się uniwersalną formą, którą z łatwością można zaadaptować w każdym wnętrzu biurowym. Klasyczną linię urozmaica szeroki wachlarz wykończeń i wariantów kolorystycznych, dzięki któremu mebel zyskać może indywidualny charakter korespondujący ze stylem aranżacji przestrzeni biurowej.

 

Wysoką jakość i wytrzymałość konstrukcji – cechy tak ważne szczególnie w przypadku elementów wyposażenia biura narażonych na intensywną, codzienną eksploatację – gwarantuje przyznany krzesłom SOLO certyfikat TUV GS:

GS_logo

Evo

 

Eco

 

Next

 

Ilio

 

Nexus

 

Aquarius

 

Fame

 

Step

 

Ultima

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

krzesła obrotowe solo