Każde dobrze zaaranżowane pomieszczenie, gdzie dochodzi do rozmaitych spotkań, powinno posiadać w swoim wyposażeniu odpowiedni stolik kawowy. Stanowi on nie tylko element funkcjonalny, ale również wizerunkowy danego lokum, dlatego jego dobór powinien być starannie przemyślany. Do stolika biurowego zasiadamy przy okazji wizyt klientów, używamy go również do prezentacji różnych projektów, czy odbywania spotkań biznesowych i nie tylko. To właśnie przy nim podejmujemy często bardzo istotne decyzje, odbywamy ważne rozmowy, lub po prostu dyskutujemy przy kawie, czy herbacie. Dlatego właśnie ten niepozorny mebel wbrew powszechnie panującej opinii, stanowi bardzo istotną funkcję. Doskonale sprawdza się w gabinecie, holu, recepcji, kawiarni i wielu innych miejscach. Oto czym powinniśmy się kierować wybierając odpowiedni stolik:

Idealne stoliki kawowe

Przede wszystkim mebel ten powinien pasować designem do wystroju biura – pamiętajmy, że praca osób przebywających w ładnych, stylowo urządzonych pomieszczeniach jest bardziej wydajna, ponieważ wystrój biura wpływa w pewnej mierze na ich samopoczucie w pracy. Stolik musi być również wykonany z wysokiej jakości materiałów, a także być wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia takie jak zarysowania, zaplamienia i odbarwienia okleiny. Stolik taki jest bowiem niezbędny do odbywania wielu spotkań, a co za tym idzie narażony na wszelkie zniszczenia. Stoliki kawowe powinny być również dobrze skomponowane z innymi meblami, musimy więc dopasować do nich odpowiednie sofy. Prezentacja oraz funkcjonalność to dwie najważniejsze cechy idealnego stolika kawowego, ale pamiętajmy również o cenie, która powinna iść w parze z jakością – lepiej kupić drogi, lecz solidnie wykonany mebel, nie oszczędzając na jakości.

Stoliki kawowe

Stoliki kawowe

Stoliki kawowe – nasze propozycje

Jeśli zdecydujemy się na kupno stolika kawowego, powinniśmy zwrócić uwagę na produkty z serii H2 firmy AR-TEAM. Są to meble, które cechuje geometryczna forma, minimalizm oraz uniwersalność, dzięki czemu sprawdzą się w każdym wnętrzu.

stoliki kawowe H2

Stoliki kawowe – H2

Kolejną ciekawą propozycją są meble myTURN – niskie stoliki kawowe zaprojektowane przez brytyjskiego designera Paula Brooksa. Określenia, które najtrafniej cechują stoliki z tej serii to prostota i elegancja. Możemy także dobrać do nich sofy oraz fotele z eleganckiej serii myTURN, charakteryzujące się niezwykłym komfortem.

Stoliki kawowe - MYTURN

Stoliki kawowe – MYTURN

Kolejną ofertą jest linia SH/SR – stoliki dostępne w kilku wariantach kolorystycznych oraz w paru rozmiarach. Posiadają blat z hartowanego szkła o okrągłym kształcie. Świetnie odnajdą się we wnętrzu kawiarni.

stoliki kawowe sr

Stoliki kawowe – SH/SR

Warto również przyjrzeć się serii HOVER, są to meble zaprojektowane w nowoczesnym stylu, które idealnie wpasują się w minimalistyczne wnętrza. Producent oferuje nam tutaj 3 rozmiary stolików.

Stoliki kawowe - Hover

Stoliki kawowe – Hover

Z kolei stoły VANCOUVER dają duże pole do popisu, jeśli chodzi o skomponowanie ich z innymi meblami. Są bowiem niesamowicie uniwersalne, a ich prostota sprawia, że pasuje do nich właściwie każdy fotel, czy sofa. Stoły VANCOUVER są również precyzyjnie i solidnie wykonane, co gwarantuje ich wytrzymałość.

Stoliki kawowe - Vancouver

Stoliki kawowe – Vancouver