Stoliki Biurowe HOVER

hover stoliki kawowe niskie

Kolekcję Hover zaprojektowano pod kątem wnętrzach typowo nowoczesnych, przestronnych i urządzonych w stylu minimalistycznym. Połączono tu zaawansowaną technologię oraz oryginalne rozwiązania tworząc tym samym wrażenie subtelności i delikatności. Stolik na pierwszy rzut oka wydaje się zawieszony w powietrzu.

Hover zaprojektowany został z myślą o nowoczesnych, przestronnych wnętrzach, urządzonych w minimalistycznym stylu. Kubełek sprawia wrażenie jakby był zawieszony w powietrzu. Na pierwszy rzut oka kolekcja wydaje się bardzo subtelna i delikatna, jednak gdy siadamy na fotelu czy sofie czujemy, że mebel jest solidny i stabilny. To połączenie oryginalnej stylistyki i zaawansowanej technologii. Kubełek jest tak wyprofilowany aby spełniać wszelkie wymogi ergonomii, a zastosowanie najwyższej jakości pianek wylewanych, o precyzyjnie dobranych parametrach sprawia, że sofa jest niezwykle komfortowa. Unikalną cechą kolekcji jest możliwość tapicerowania kubełka i poduszki w dwóch różnych kolorach tkaniny, co dodatkowo podkreśla wyjątkowość mebla. Poduszka stanowi element poprawiający komfort siedzenia, przy jednoczesnym stworzeniu ciekawego efektu estetycznego. W skład kolekcji wchodzi: •	fotel, •	sofa 2 i 2,5 siedziska, •	stolik kawowy w trzech rozmiarach.
Unikalną cechą kolekcji Hover jest możliwość tapicerowania kubełka i poduszki w dwóch różnych kolorach tkaniny. Podkreśla to dodatkowo wyjątkowość mebla. Poduszka, poza elementem praktycznym – poprawia komfort siedzenie, posiada także wybitny walor estetyczny.

W skład kolekcji Hover wchodzi stolik kawowy dostępny w trzech rozmiarach.

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

stoliki biurowe hover