W związku z naszym ostatnim sukcesem: wygraną w prestiżowym przetargu na meble biurowe otrzymaliśmy wiele listów z pytaniami, jak udało nam się pokonać konkurencję.

W dzisiejszej aktualności ujawniamy specyfikację, która znalazła uznanie w procesie o udzielenie zamówienia publicznego.

Starając się jak najlepiej wypełnić warunki przedstawione w specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ) zaproponowaliśmy następujące meble biurowe:

Dla Świętego Mikołaja system mebli gabinetowych MERITUM. Duża powierzchnia blatu sprzyja zwiększonej efektywności przy odpisywaniu na listy małych i dużych dzieci z całego świata.


Dla Elfów zaproponowaliśmy meble biurowe systemu G4, których stabilna konstrukcja i wytrzymała powłoka drewnopodobna wytrzyma długie lata pakowania prezentów. Szeroka możliwość konfiguracji mebli G4 pozwoli odnaleźć się w lapońskim open-space nawet najbardziej roztargnionemu Elfowi.

Łatwą organizację teczek wszystkich dzieci na świecie zapewnią szafy kartotekowe J_SYSTEM, spełniające wszystkie światowe wymagania dotyczące wytrzymałości i bezpieczeństwa, zaś tajny Rejestr Niegrzecznych Dzieci zostanie najlepiej zabezpieczony szafami metalowymi C+P.


Łącząc najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich gości na naszej stronie, przypominamy, że w tym roku byliśmy bardzo grzeczni.